Avustralyalı dansöz, tartıştığı sevgilisi kendisine tecavüz etmesin diye sekizinci kattan atladı - Son Dakika

Avustralyalı dansöz, tartıştığı sevgilisi kendisine tecavüz etmesin diye sekizinci kattan atladı

22 yaşındaki Avustralyalı dansöz Georgia Brodrick, erkek arkadaşı tarafından aldatıldığını öğrenince, ikili arasından tartışma çıktı. Brodrick, tartışma sonrasında kendisine zorla sahip olmaya çalışan sevgilisinden kaçmak için sekizinci kattan atlayarak ağır yaralandı.

1
22 yaşındaki Avustralyalı dansöz Georgia Brodrick, erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenince sevgilisiyle tartışmaya başladı.

2
Genç kadın, önce kendisine şiddet uygulayan daha sonra kendisini taciz etmeye çalışan erkek arkadaşından kaçmak için 8. katta bulunan dairenin penceresinden atladı.

3
Önce binanın dibinde bulunan tel örgülerin üzerine düşen Georgia, daha sonra küçük bir hendeğin üzerine düştü. Ağır yaralanan Georgia, uzun süre komada kaldı.

4
Georgia, erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenince babasını arayıp kendisini almasını istediğini, bunun üzerine erkek arkadaşının önce kendisine şiddet uyguladığını daha sonra zorla sahip olmaya çalıştığını bunun üzerine başka kaçış yolu bulmadığı için pencereden atladığını söyledi.
5
Olaydan sonra, kolları bacakları ve sırtı kırılan Georgia'nın bir kolu kesildi. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan Georgia'ya doktorlar yüzde on beş yaşama şansı verdiklerini ve beyninde hasar oluşmadan kurtulmasının mucize olduğunu söylediler.
6
Georgia, ailesinin kendisine sürekli erkek arkadaşının normal bir insan olmadığını söyleyip ilişkiyi bitirmesi için kendisini uyardığını ama onları dinlemediğini söyledi.
7
Yılbaşına kadar yürüyebileceğini umut ettiğini söyleyen Georgia, bundan sonra daha özgür olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 10:58

Son Dakika Avustralyalı dansöz, tartıştığı sevgilisi kendisine tecavüz etmesin diye sekizinci kattan atladı - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi