Son Dakika Haberleri: Avustralyalı Güzel Instagram'da Rekora Koşuyor

Avustralyalı Güzel Instagram'da Rekora Koşuyor

6 yıl önce

Sosyal medyanın artık iyiden iyiye günlük hayatın her alanına girmesiyle gösteri dünyasında da büyük değişiklikler oldu.

1
Sosyal medyanın artık iyiden iyiye günlük hayatın her alanına girmesiyle gösteri dünyasında da büyük değişiklikler oldu. Artık isteyen ve biraz da çaba harcayan herkes kısa süreliğine de olsa 'ünlü' olabiliyor. Avustralyalı Renee Somerfield de bunun en çarpıcı örneklerinden biri.


Kaynak :

2
23 yaşındaki Somerfield, henüz uzun bir geçmişi olmayan kariyerine fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'a bikinili fotoğraflarını yükleyerek başladı.

3
Çok da uzun sayılmayacak bir zamanda 430 binden fazla takipçi edindi.

4
Bunun sonucunda da Avustralya'nın en seksi sosyal medya yıldızı unvanıyla bir derginin kapak kızı olmayı başardı.
5
Renee Somerfield, birçok kızın çok daha genç yaşta ve nice zorluklarla girdiğe moda dünyasına Instagram fotoğraflarıyla adım atmayı başardı.
6
Görünüşe göre yakın gelecekte çok sayıda kişi gösteri dünyasına bu yöntemle adım atmaya başlayacak.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27Haber Yayın Tarihi: 10.03.2014 09:06 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!