Avustralyalı hayvansever, hayran kaldığı tüysüz tavşanı kurtarıp fenomen yaptı - Son Dakika

Avustralyalı hayvansever, hayran kaldığı tüysüz tavşanı kurtarıp fenomen yaptı

"Sevgi ve ilginin iyileştiremediği bir şey yoktur" sözünü hayata geçiren Avustralyalı adam, hemcinslerinden farklı olarak gördüğü tüysüz tavşana sahip çıktı. Cassandra Hall isimli adam, hayvanı kurtarmakla kalmayıp sosyal medyaya yeni bir sevimli fenomen kazandırdı. Sevimli fenomene üşüdüğü için hayranlarından kazak ve kıyafet hediye ediliyor.

1
Sosyal medyada gittikçe popülerliği artan sevimli hayvanlara bir yenisi daha eklendi. Avustralya'nın Victoria eyaletinde yaşayan Cassandra Hall, Facebook'ta gezinirken bir tavşan üretim çiftliğinin internet sitesinin reklamını gördü.

2
Karşınızda fenomen tavşan Mr. Bigglesworth
Karşınızda fenomen tavşan Mr. Bigglesworth
Fotoğraflardan birinin altında tüysüz bir tavşan gören Hall, dikkatini hemen bu sevimli canlıya verdi.

3
Tavşanı olmasına rağmen sitedekilerle iletişime geçen Cassandra, ücretsiz olarak tüysüz tavşanı sahiplendi. Tüyleri olmayan sevimli tavşana Mr. Bigglesworth ismini verdi.
4
Ancak Cassandra başta yeni evcil hayvanlarından endişeliydi, çünkü Mr. Bigglesworth'un gerçekten ne kadar sağlıklı olduğundan kimse emin değildi.
5
Tavşanın durumunu öğrenmek için internette araştırma yapan Cassandra hiçbir sonuç elde edemeyince çareyi Mr. Bigglesworth'un fotoğraflarını Instagram'da paylaşmakta buldu.
6
Böylelikle takipçilere herhangi bir şey bilip bilmediğini sorabilecekti. Ancak tüysüz tavşanın fotoğraflarını paylaşan Cassandra beklenmedik bir ilgiyle karşılaştı.
7
Dünyanın dört bir yanından tavşan sahipleri deneyimlerini paylaştı. Bay Bigglesworth'un anne ve babasında da tüysüz gen olduğu ortaya çıktı.
8
Bu tavşanların çoğu dört haftadan sonra ölse de Mr. Bigglesworth hayata tutunmayı başardı.
9
Cassandra, tavşanıyla ilgili "Durumu nedeniyle normal bir tavşandan daha fazla yiyor, ancak bunun dışında iyi ve 6 ayda bir veteriner kontrolü var. Bizimle birlikte yaşıyor, onu dışarıya asla bırakmıyoruz çünkü Avustralya'da tavşan öldüren sivrisinekler var" dedi.

10
Tüyleri olmadığı için zaman zaman titreyen tavşan takipçileri tarafından hediye edilen kazak ve çeşitli kıyafetlerle sıcak kalıyor.
11
12

Haber Yayın Tarihi: 30.04.2020 14:48

Son Dakika Avustralyalı hayvansever, hayran kaldığı tüysüz tavşanı kurtarıp fenomen yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor