Son Dakika Haberleri: Avusturya'da Şatonun Mahzeninde 500 Yıllık Sütyen Bulundu!

Avusturya'da Şatonun Mahzeninde 500 Yıllık Sütyen Bulundu!

7 ay önce

Avusturya'da bir şatonun mahzeninde 500 yıllık sütyen bulunması, modern sütyenin mucidi Mary Phelps Jacob'un papucunu dama attı.

1
Avusturya'da bir şatonun mahzeninde 500 yıllık sütyen bulunması üzerine modern sütyenin mucidi Mary Phelps Jacob'un keşfini yerle bir etti.
2
500 yıllık sütyen ve külotun, dantelle süslenmiş olduğu ve oldukça cesur olduğu görülüyor. İç çamaşırı, Leonardo Da Vinci'nin hayatta olduğu zamanlara tekabül ediyor.
3
Jacob'un modern sütyeni keşfinden önce kadınların tek seçeneği ise korselerdi.
4
Bu sütyenin bulunması, bir yüzyıl öncesine ait olduğuna inanılan sütyenin keşfiyle ilgili tarih inancını da değiştirecek.
5
Keşfin yapıldığı Langberg Kalesi.
6
İç çamaşırları, 1966 yılının kült filmi Bir Milyon Yıl Önce'nin başrolünde Raquel Welch'in giydiği çamaşırları anımsattı.
7
Fotoğraftaki modern sütyeni keşfiyle 1914 yılında patent alan Mary Phelps Jacob.
8
9Haber Yayın Tarihi: 30.01.2019 12:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!