Avusturya'da Şatonun Mahzeninde 500 Yıllık Sütyen Bulundu! - Son Dakika

Avusturya'da Şatonun Mahzeninde 500 Yıllık Sütyen Bulundu!

Avusturya'da bir şatonun mahzeninde 500 yıllık sütyen bulunması, modern sütyenin mucidi Mary Phelps Jacob'un papucunu dama attı.

1
Avusturya'da bir şatonun mahzeninde 500 yıllık sütyen bulunması üzerine modern sütyenin mucidi Mary Phelps Jacob'un keşfini yerle bir etti.
2
500 yıllık sütyen ve külotun, dantelle süslenmiş olduğu ve oldukça cesur olduğu görülüyor. İç çamaşırı, Leonardo Da Vinci'nin hayatta olduğu zamanlara tekabül ediyor.
3
Jacob'un modern sütyeni keşfinden önce kadınların tek seçeneği ise korselerdi.
4
Bu sütyenin bulunması, bir yüzyıl öncesine ait olduğuna inanılan sütyenin keşfiyle ilgili tarih inancını da değiştirecek.
5
Keşfin yapıldığı Langberg Kalesi.
6
İç çamaşırları, 1966 yılının kült filmi Bir Milyon Yıl Önce'nin başrolünde Raquel Welch'in giydiği çamaşırları anımsattı.
7
Fotoğraftaki modern sütyeni keşfiyle 1914 yılında patent alan Mary Phelps Jacob.
8
9

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı