Ayağı sakatlanınca hastaneye giden genç kız, yapılan muayenede erkek olduğunu öğrendi - Son Dakika

Ayağı sakatlanınca hastaneye giden genç kız, yapılan muayenede erkek olduğunu öğrendi

16.03.2021 10:03

Çin'in güneyinde yaşayan 25 yaşındaki kadın, ayağı sakatlanınca doktora gitti. Genç kız, yapılan muayene ve tedaviden sonra kadın olarak dünyaya gelmiş bir erkek olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.

1
Kadın cinsel organına sahip olmasına rağmen erkek kromozomları taşıdığı ortaya çıkan Pingping isimli kadın, hiçbir zaman adet görmemesine rağmen durumundan şüphelenmedi.
2
Ayağında oluşan yaralanma sonucu hastanede X-ray cihazından geçen kadının kemiklerinin normal bir kadın kemiklerinden farklı olarak az geliştiğini fark eden doktorlar kadının tüm vücudunu incelemeye aldı.
3
Yapılan inceleme sonucunda kadının vücudunda döl yatağı ve yumurtalıkları olmadığı ortaya çıktı. Doktorlar bir yıllık evli kadına, bu durumdan dolayı hiçbir zaman bebek sahibi olamayacağını söylediler.
4
Pingping , çocukken annesinin kendisini doktora getirdiğini, doktorların olağanüstü bir durum olmadığını, sadece yaşıtlarına göre biraz daha geç geliştiğini söylediklerini belirtti.
5
Yapılan inceleme sonucu genç kızın, kadın şeklinde doğmuş bir erkek olduğu ortaya çıktı. Pingping, yaşadığı büyük şoktan sonra, yaptığı açıklamada kimliğini erkek kimliği ile değiştireceğini söyledi.

Son Dakika Ayağı sakatlanınca hastaneye giden genç kız, yapılan muayenede erkek olduğunu öğrendi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (6)
  • bir garip dünya : su hortumu versek iş cözülürmü bilmem bir tane takmatik olsa iyi olur bulur bu cinliler merek etmeyin takmatik pardon yaa hazırları var sarışın dullar nasıl idare ediyor sanıyorsunuz takmatikle pillisi bile varmış ........................ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı