Ayağının altına dövme yaptırıp paylaşan kadın bakın kimlerin hedefi oldu - Son Dakika

Ayağının altına dövme yaptırıp paylaşan kadın bakın kimlerin hedefi oldu

30.11.2021 09:19

24 yaşındaki dövme sanatçısı Lilith Cuoio, ayak tabanına yaptığı bir dövme ile sosyal medyada popüler oldu. Ayak fetişine ilgili olan birçok kişi, Lilith'in dövmesini gördüğünde ona mesaj atarak para karşılığında daha fazla fotoğraflarını görmek istedi.

1
24 yaşındaki bu yetenekli dövme sanatçısı Lilith sosyal medya üzerinde dövme çalışmalarını ve tasarımlarını takipçileri ile paylaşıyor.
2
Geçtiğimiz günlerde ayak tabanına sadece kendi tercihi ile yaptığı bir dövme sosyal medyada viral oldu.

3
Saatler süren acılı işlemin sonunda yeni dövmesini sosyal medya hesaplarından paylaşan Lilith hiç beklenmedik bir topluluğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı.
4
Yaklaşık 1000 erkekten ilginç mesajlar alan Lilith, ayak fetişine sahip insanların dikkatini çektiğini ve bu insanların para karşılığı daha fazla ayak fotoğraflarını görmek istediklerini söyledi.
5
Birçok mesaj alan Lilith, bu ilgiden rahatsız olduğunu ve her geçen gün ne kadar fazla mesaj aldığına şaşırdığını belirtiyor.
6
Bu dövmeyi sadece kendi isteği ve ilgisi için yaptığını, diğer insanların rahatsız edici istekleri ve gelen olumsuz, yargılayıcı yorumları umursamadığını söyledi.
7
Her ne kadar Lilith bu tür yorumlar almışsa da, sosyal medya üzerinden yeteneğini göstermeye ve birbirinden güzel tasarımlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Kaynak: Onedio
8
9
10

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Ayağının altına dövme yaptırıp paylaşan kadın bakın kimlerin hedefi oldu - Son Dakika


Advertisement