Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme - Son Dakika

Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme

13.11.2019 11:29

Geçen sene çarşaf giyerek gittiği Ayasofya'da çıplak poz veren Belçikalı model Marisa Papen hakkında yapılan şikâyetler sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

1
Belçikalı model Marisa Papen, Türkiye, Vatikan, İsrail ve Mısır'daki kutsal ve tarihi mekanlarda verdiği çıplak pozlarla tartışmalara neden olmuştu.
2
Ayafosya'ya tesettürle girip çarşafını kaldırarak çırılçıplak poz veren Papen, fotoğrafı sosyal medyadan paylaşmıştı.
3
'Kim olduğunu biliyorsunuz'
Kim olduğunu biliyorsunuz
Papen, "Türkiye'nin bana sunduklarından çok memnun kaldım. Yaptığımız fotoğraf çekimi için rüşvet vermiş olsam ve bayağı uğraşmış olsak da Türkiye dünyadaki en muhteşem yerlerden biri. Yemekleri ve coğrafyası unutulmaz... Bekçileri haricinde insanları çok çekici... Bize yardım eden herkese teşekkür ederiz, siz kim olduğunuzu biliyorsunuz." yorumunu paylaşmıştı.
4
20 kişi şikayette bulundu
20 kişi şikayette bulundu
Türkiye turları arasında Kapadokya'ya da giden mankenin verdiği pozlar arasında Türk bayrağının üstüne yattığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış ve büyük tepkilere neden olmuştu. Türk bayrağına ve kutsal mekanları aşağıladığı gerekçesiyle 20 kişi tarafından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na verilen şikayet dilekçesinde, Papen'in Ayasofya'da cinsel organını gösterir şekilde fotoğraf çektirdiği, yine mankenin Kapadokya'da şanlı Türk bayrağını ayaklar altına alarak çıplak bir vaziyette fotoğraf çektirip sosyal medyadan paylaşmasına dikkat çekildi.
5
Belçikalı model hakkında soruşturma başlatıldı
Belçikalı model hakkında soruşturma başlatıldı
Marisa Papen'in paylaştığı fotoğraflarla Türk bayrağını ve kutsal değerleri aşağıladığı anlatılan şikâyet dilekçesinde manken hakkında kamuoyu davası ve uluslararası soruşturma yapılması talep edildi. Savcılık şikâyetin ardından Belçikalı model hakkında soruşturma başlattı.
6
Marisa Papel, daha önce kendisine tepki gösterip suç duyurusunda bulunan bir grubun fotoğrafını sosyal medya hesabına yükledi.
7
Papel paylaştığı fotoğrafa, “My biggest fans (En büyük hayranlarım)” diye yazarak, kendisine tepki gösterenlerin açıklamalarını paylaştı.

Son Dakika Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu