Ayasofya'nın dünyaca ünlü kedisi 'Gli' ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor - Son Dakika

Ayasofya'nın dünyaca ünlü kedisi 'Gli' ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor

Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin meşhur kedisi 'Gli' camiyi ziyarete gelenlerden büyük ilgi görüyor. Ziyaretçiler, 16 yıldır Ayasofya'da yaşayan tatlı kedinin çevresinde çember oluşturup fotoğraf çekmek için sıraya giriyor.

1
Ayasofya'nın kedisi olarak bilinen dünyaca ünlü kedi Gli, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor. Sevimliliğiyle dikkatleri üzerine çeken Gli ile fotoğraf çekmek için vatandaşlar, adeta sıraya giriyor.
2
Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'ni ziyaret eden herkesin gözü meşhur kediyi ararken, bulanlar da cep telefonlarına sarılıyor. Gli, "dünyada en fazla fotoğrafı çekilmiş kedi" unvanını elinde bulunduruyor.
3
Ayasofya'nın ibadete açılmasıyla birlikte tam 16 yıldır Ayasofya'da yaşayan minik kedi Gli'nin durumunun ne olacağı merak edilmişti.
4
Daha sonra da tüm dünyanın tanıdığı ve sevimli halleriyle hayran bırakan Gli'nin Ayasofya'da kalması gerektiğine karar verilmişti. Bu karar da herkesin içini rahatlatmıştı.
5
Yani küçük sevimli dostumuz Ayasofya ziyaretlerinde bizi tüm tatlılığıyla karşılamaya devam edecek.
6
7
8
9
10

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı