Ayda 9 bin lira maaşla dünyayı gezecek 2 kişi aranıyor! - Son Dakika

Ayda 9 bin lira maaşla dünyayı gezecek 2 kişi aranıyor!

03.10.2019 08:03

The Yacht Week ve The Ski Week, ayda yaklaşık 9 bin liraya denk gelen maaş ile dünyayı gezecek 2 kişi aradığını duyurdu.

1
Dünyanın önde gelen denizcilik ve dağcılık etkinliklerinden The Yacht Week ve The Ski Week'in organizatörleri yeni açtıkları, "Resmi İçerik Yaratıcısı" pozisyonu için iki kişi aradıklarını duyurdu. Pozisyona seçilecek insanların 2020 yılı boyunca hiç para harcamadan dünyayı gezeceği açıklandı.
2
Ayda 9 bin TL yılda 105 bin TL!
Ayda 9 bin TL yılda 105 bin TL!
Zorlu bir mülakat sürecinden geçecek adaylar eğer işi alırsa yıllık 15 bin İngiliz poundu maaş alacak. Ayda yaklaşık 9 bin TL'ye denk gelen bir miktar kazanacak kişilerin tek görevi ise fotoğraf ve video çekerek yazı yazmak.
3
Şirket tarafından başarılı olan adaylar Kanada, Amerika, Avusturya, Yunanistan, Karadağ ve Virjin Adaları gibi birçok noktaya gidecek ve yiyip içerek birçok deneyime katılacak.
4
Deneyim şart değil!
Deneyim şart değil!
İçerik yaratıcısı pozisyonunda çalışmaya başlayan adayların daha önce bu işi yapmış olup olmamasının da önemli olmadığını belirten yetkililer, "Çalışmadan önce adaylara dünyaca ünlü fotoğrafçı Jacob Riglin'den ders verilecek" dedi. The Yacht Week'in resmi internet sitesinden başvuruların yapılabildiği pozisyon için iki şart var. Adayların 21 yaşından büyük olması ve geçerli bir pasaportlarının bulunması gerekiyor. 26 Eylül'de başlayan başvurular 1 Kasım'da sona erecek.

YORUMLAR (5)
  • b.kemancı: çok güldüm ya karnım ağrıdı bu bir tek benim canım ülkemde olur saflık ya kıyamam size ya kenan hayri Ahmet vatansever bir çay içip sohbet ederdik ve isterdim ama .. arkadaşlar artık tv.ekonomi programlarında altan banttan bütün ülke paraları geçiyor .9 bin sterlin veya paund _7 tl arkadaşlar çarp 63.000 tl. çok yaşayın emi ... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Ayda 9 bin lira maaşla dünyayı gezecek 2 kişi aranıyor! - Son Dakika


Advertisement