Aylar sonra ortaya çıktı! Kraliyet'e sırtını dönen Meghan'ın kurnazlığı pes dedirtti - Son Dakika

Aylar sonra ortaya çıktı! Kraliyet'e sırtını dönen Meghan'ın kurnazlığı pes dedirtti

31.01.2021 16:04

Galler Prensi Harry ile evlendikten kısa bir süre sonra kraliyet ailesinden ayrılarak ABD'ye yerleşen Meghan Markle'ın, oğlu Prens Archie'nin doğum belgesinde adını değiştirdiği ve Kraliyet unvanını kullandığı ortaya çıktı.

1
Prens Harry ile evlendikten çok kısa bir süre sonra kraliyet ailesinden ayrılma kararı alarak bir anda dünya basınının gündemine oturan Meghan Markle'ın kraliyet ailesinin avantajlarını sonuna kadar kullandığını gösteren belge gün yüzüne çıktı.
2
Her ne kadar kraliyet ailesinden ayrılsa da bu unvanın avantajlarını değerlendiren Meghan Markle'ın oğlu Archie'nin doğum belgesinde adını değiştirdiğini ve kraliyet unvanlarını kullandığını İngiliz The Sun gazetesi yazdı.

3
The Sun'ın ele geçirdiği belgelerde Markle'ın Archie'nin doğum belgesini 1 ay sonra değiştirdiği görülüyor.
4
6 Mayıs 2019 yılında hazırlanan belgede önce oyuncunun daha önce kullanmadığı ilk ismi olan Rachel yazdığı fakat daha sonra bu ismin silinerek "Sussex Düşesi" yazdığı belirtildi.
5
Kraliyet tahtına 7'nci varisi dünyaya getirdikten sonra kraliyet ailesine sırt dönen Meghan ve Harry şu sıralarda birçok ticari anlaşmaya imza attı. Çift en son Spotify'da program yapmaya başlamıştı.
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (2)
  • abc: yaw sarışın artis gibi yakışıklısın hemide prensin.. bula bula bu kara çirkin kadınımı buldun.. aşkın gözü harbi körmüş.. Cevap Yaz 50 31 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Aylar sonra ortaya çıktı! Kraliyet'e sırtını dönen Meghan'ın kurnazlığı pes dedirtti - Son Dakika


Advertisement