Ayna karşısında pantolonunu indiren kıvrımlı modelin paylaşımı hayranlarını rahatsız etti - Son Dakika

Ayna karşısında pantolonunu indiren kıvrımlı modelin paylaşımı hayranlarını rahatsız etti

16.04.2021 09:54

Dünyaca ünlü büyük beden model Ashley Graham iç çamaşırı reklamı için ayna karşısına geçti. Graham, iç çamaşırlarını göstermek için üstünü yarıya kadar çekip pantolonu da aşağıya indirdi. Modelin bu hareketi hayranları tarafından pek de hoş karşılanmadı.

1
Büyük beden model olmasının yanında güzelliği ile de adını dünyaya duyuran Ashley Graham, ocak ayında oğlu Isaac'i kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı.
2
Kıvrımlı hatlarıyla bikini ve iç çamaşırı modeli olarak da kendini kabul ettiren Graham, son olarak sosyal medya hesabından iç çamaşırı reklamı yaptı.
3
Ashley Graham pembe tonlarındaki iç çamaşırlarının reklamını yapmak için aynı karşısında üstünü yarısına kadar çekip pantolonunu da aşağı indirdi.
4
PAYLAŞIMINI SAMİMİYETSİZ BULDULAR
PAYLAŞIMINI SAMİMİYETSİZ BULDULAR
Graham'ın bu paylaşımı takipçilerinin bir kısmını rahatsız etti. Graham'ın zaten iç çamaşırlarını kendi tercih edip giymesi ve renklerin birbirine uyumlu diye de sevinmesi hayranlarına samimiyetsiz geldi.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Ayna karşısında pantolonunu indiren kıvrımlı modelin paylaşımı hayranlarını rahatsız etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (44)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement