Bir deri bir kemik kaldı! Kayra Şenocak 1 yılda 40 kilo verdi - Son Dakika

Bir deri bir kemik kaldı! Kayra Şenocak 1 yılda 40 kilo verdi

05.10.2020 14:52

Ünlü şarkıcı Alişan'la birlikte rol aldıkları Aynalı Tahir dizisinde Bilal karakteri ile yıldızı parlayan Kayra Şenocak'ın son hali herkesi şoke etti. Oyuncu 1 yıl içinde 40 kilo vererek büyük değişime uğradı.

1
'İsimsizler', 'Filinta', 'Pulsar', 'Yarım Elma' gibi birçok dizide rol alan 52 yaşındaki sevilen oyuncu Kayra Şenocak, aşırı kiloları için çıktığı yolda, adeta eridi. Şenocak, bir yılda 40 kilo verdi.

2
Görsel olarak kendisinden rahatsızlık duymaya başlaması, ciddi sağlık problemleri sonrası spora ve diyete başlayan oyuncu, "En son kendimi tartıda 130 kilo görünce artık bir şeyler yapmam gerektiğini anladım.

3
"Her şeyden evvel bu mesleği yapmaya devam etmek istiyorsam bu kiloda olmamam gerekiyordu. Yani işimi yemek yemekten daha çok sevdiğime karar verdim" dedi.
4
EŞİMİN DESTEĞİ BÜYÜK
EŞİMİN DESTEĞİ BÜYÜK
Eşinin desteğiyle disiplinli bir yaşama geçen Şenocak şunları söyledi: "Sokakta yürürken yanınızdan geçen insanların 'ne kadar kilo almış' demesi, arkadaş ortamlarında konunun dönüp dolaşıp kilonuza gelmesi, bedeninize uygun kıyafet bulamamak özgüven kaybına neden oldu."

5
"Benim gibi yemek konusunda disiplini olmayan biri için destek çok önemliydi. Eşim çok iradeli davrandı, yemeklerimin ölçülerini ayarladı. Açlık krizlerine karşı iradeli durmak önemliydi, işin o kısmını da ben hallettim. İnsan kemer takmayı özler mi, ben özlemiştim mesela."

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Bir deri bir kemik kaldı! Kayra Şenocak 1 yılda 40 kilo verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement