Aynı anda 2 öğrencisiyle ilişkiye giren 44 yaşındaki öğretmen, kafasına sıkarak intihar etti - Son Dakika

Aynı anda 2 öğrencisiyle ilişkiye giren 44 yaşındaki öğretmen, kafasına sıkarak intihar etti

02.06.2021 09:30

Amerika Teksas'ta daha önce yılın öğretmeni olarak seçilen 44 yaşındaki İngilizce öğretmeni Leslie Gillespie, iki erkek öğrencisi ile ilişkiye girdikten sonra öğrencilerinin yaşı küçük olduğu için tecavüz suçlamasıyla tutuklanmıştı. Leslie, serbest bırakıldıktan sonra geçen cumartesi günü evinde kafasına sıkarak intihar etti.

1
Geçen perşembe günü yaşları 15 ve 16 olan iki erkek öğrencisi ile ilişkiye girdiği gerekçesi ile tutuklanan Leslie Gillespie, bir gün sonra kefaletle serbest bırakıldı.
2
Amerika haber sitesi , AL.com intihar eden Leslie'nin çalıştığı R.A. Hubbard lisesinde 2019 yılında yılın öğretmeni olarak seçilmişti.

3
İfadesi alınan bir öğrenci, arkadaşı ile ders bitiminde bir sınıfa giderek öğretmenle ilişkiye girdiklerini itiraf etti.
4
Newyork Post'a açıklama yapan polis yetkilileri, Leslie'nin otopsisinin devam ettiğini ama ilk bulgular kendi kafasına ateş ettiğini gösterdiğini belirtti.
5
Skandalın ardından Leslie Gillespie gözaltına alındıktan sonra, okul yaptığı açıklamada öğretmenin işine son verildiğini açıklamıştı.
6
Öğretmen-öğrenci arasında bir rezalet ilişki skandalı da geçtiğimiz gün yaşanmıştı.
7
ABD'deki bir lisede, İngilizce öğretmeni olarak görev yapan 35 yaşındaki kadın, 17 yaşındaki bir öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmişti.

8
35 yaşındaki Abby Dibbs, hafta sonu evinde öğrencisiyle iki kez ilişkiye girdiğini itiraf etmesinin ardından, cinsel saldırı suçundan hakim karşısına çıkmıştı.

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Aynı anda 2 öğrencisiyle ilişkiye giren 44 yaşındaki öğretmen, kafasına sıkarak intihar etti - Son Dakika


Advertisement