Son Dakika Haberleri: Ayrılığın Ardından İlk Kez

Ayrılığın Ardından İlk Kez

6 yıl önce

1
Sertab Erener ve Demir Demirkan 18 yıllık beraberliklerini geçen ay sonlandırmıştı.

2
Ayrılık sonrası bir yıldır Chicago'da Demirkan'la yaşayan Erener, önceki gün Nişantaşı'ndan ev baktı.

3
İkiliden ayrılık sonrası Erener, sessizliğini korurken, Demirkan, yaptığı "Eylül 2014'te 18 yıllık ilişkimizi sonlandırma kararı aldım" açıklamasıyla gündeme geldi.

4
Demirkan'ın geçen yaz Bodrum'da tanıştığı bir reklamcı güzelle aşk yaşadığı ve ilişkinin bu yüzden bittiği iddia edildi.

5
Geçen yıl Chicago'ya yerleşen ve müzik çalışmalarına Demir Demirkan'la kurduğu 'Painted On Water' grubu adı altında devam edeceğini açıklayan Erener'in ayrılık sonrası ne yapacağı ise merak konusu oldu.

6
Ayrılık sonrası ilk iş olarak İstanbul'a geri dönen Erener, şehrin merkezine yakın olmasından dolayı Valideçeşme'den ev bakmaya başladı.

7
Erener'in, satın almak için geçtiğimiz günlerde 800 bin dolarlık dubleks bir eve baktığı ve çok beğendiği öğrenildi.

8
Erener Valideçeşme'de ev baktıktan sonra Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla buluştu. Şarkıcı, gazetecilere yakalanmamak için mekanın alt katında oturmayı tercih etti. Yorgun hali dikkat çeken Erener, gazetecilerin ayrılık sorularını ise cevapsız bıraktı.

9
18 yıllık birlikteliğin ardından müzik çalışmalarına ortak imza atmalarının yanı sıra şirketleri de bulunan Erener ve Demirkan'ın mal paylaşım konusu da gündeme geldi.

10
Evli olmayan çiftten Demirkan, "Mal varlığı meselesi aramızdaki en önemsiz mesele. Biz onu gayet medeni şekilde çözeriz. Aramızda kavga yok, halen de görüşüyoruz" dedi.

11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 22.10.2014 11:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti