Ayrılık kısa sürdü! Arka Sokaklar'ın yıldız oyuncusu kendisinden 9 yaş büyük aşkıyla yine sarmaş dolaş - Son Dakika

Ayrılık kısa sürdü! Arka Sokaklar'ın yıldız oyuncusu kendisinden 9 yaş büyük aşkıyla yine sarmaş dolaş

07.03.2021 10:09

Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban'ın oğlu Tekin'i canlandıran genç oyuncu Onur Bay, 3 hafta önce ayrıldığı sevgilisi Dilara Aksüyek'le barıştı. Aralarındaki yaş farkı çok konuşulan çift el ele görüntülendi.

1
Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'da uzun yıllardır rol alan Onur Bay, kendisinden 9 yaş büyük oyuncu sevgilisi Dilara Akyüsek ile ayrılmıştı. Ünlü çiftin ayrılığı üç hafta sürdü. Milliyet'in haberine göre, geçtiğimiz ay sosyal medya hesaplarından birbirini takipten çıkan ve ayrıldıklarını açıklayan ikili, önceki gün Cihangir'de el ele görüntülendi.
2
Oyuncu çift, Etiler'de yemek yedikten sonra Dilara Aksüyek'in Cihangir'deki evine geçti. Barışmayla ilgili olarak ikili, "Her şey yolunda" dedi.

3
Aralarındaki yaş farkından dolayı ilişkilerini bitirdikleri iddialarına Bay, "Öyle bir şey yok. Aylardır birlikteydik, yaş farkı gibi bir problemimiz yok" yanıtını verdi.
4
Genç oyuncu Onur Bay, "Kıskançlık var mı?" sorusunu ise "Hiç öyle bir şey yok" şeklinde cevapladı.
5
AŞKLARI BÖYLE BELGELENMİŞTİ
AŞKLARI BÖYLE BELGELENMİŞTİ
Dilara Aksüyek ile fenomen dizi 'Arka Sokaklar'ın 'Tekin'i Onur Bay , geçtiğimiz kasım ayında Cihangir'de bir mekanda objektiflere takılmıştı. İkilinin keyifli halleri dikkatlerden kaçmamıştı. Dilara Aksüyek, meslektaşı Onur Bay'ı gece boyunca öpücüklere boğmuştu. Tüm bakışları üzerinde toplayan ikilinin aşkı böylece belgelenmişti.
6
7

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Ayrılık kısa sürdü! Arka Sokaklar'ın yıldız oyuncusu kendisinden 9 yaş büyük aşkıyla yine sarmaş dolaş - Son Dakika


Advertisement