Ayşe Arman'dan Özel Pozlar - Son Dakika

Ayşe Arman'dan Özel Pozlar

17.06.2009 12:14

1
Türkiye'deki 5'inci yılını kutlayan Hello, çok konuşulacak bir prodüksiyona imza attı. Hürriyet yazarı Ayşe Arman, Nihat Odabaşı'nın objektifiyle buluştu, ortaya ‘baştan çıkarıcı bir kadın' çıktı. Arman, “Neden bu fotoğrafları çektirdin?” diye soranlara sebeplerini cumartesi günkü yazısında sıraladı.

2
1 - İlgi çekmek için.

2 - “Kadın yine n'apmış bak!” dedirtmek için.

3 - Sizi konuşturmak için.

4 - Canım istediği için.

5 - Nihat'ın beni olduğumdan çok daha güzel görüntüleyeceğine yüzde yüz emin olduğum için.

6 - İçimden nasıl bir kadın çıkaracağını merak ettiğim için.

7 - Alya'ya ileride, “Zamanında annem hiç de fena değilmiş!” dedirtmek için.

3
8 - Kapak olmak hoşuma gittiği için. (Kapak olduğum bütün dergileri, bir çekmeceye koyuyorum. Arada çıkarıp kendime bakıyorum. Bu da böyle bir hastalık işte. Sırada Elle var. Işın'la plan yapıyoruz, dünyanın neresinde çeksek diye, yine Nihat'la. Yeryüzünde Elle'e kapak olmaya hayır diyecek bir kadın var mıdır?)

4
13 - Gerçekten o fotoğrafları yatak odama asmak istediğim için. (Yatak odamız bembeyazdı. Sıkıldım. Değişiklik olsun diye beyaz yatağın üzerine, açık gri-koyu gri ve siyah yastıklar aldım. Bugün perdeleri de değiştiriyorum, gri yapacağım. Duvarların birini de griye boyadım. Sonra yatağın kenarına da siyahlı, grili lambalar buldum.
5
Size bir şey söyleyeyim mi, süper oldu! Şimdi o gri duvara Nihat'ın çektiği siyah-beyaz fotoğrafları asacağım. En çıplak olanlarını. Hahahahaha. Çerçevelerini bile seçtim. Bu tür numaralar çekmezsek hayat çekilmez ki...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Son Dakika Ayşe Arman'dan Özel Pozlar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı