Ayşe Hemşire Ağlattı - Son Dakika

Ayşe Hemşire Ağlattı

18.08.2010 15:02

1
ZONGULDAK'ta, yolun karşısına geçerken kamyonetin çarpması sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitiren hemşire 29 yaşındaki Ayşe Boz için, görev yaptığı Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde tören yapıldı. Boz'un mesai arkadaşları, törende gözyaşlarını tutamadı.
2

5 Ağustos Perşembe günü meydana gelen kazada, sabah görev yaptığı ZKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne gitmek için Kilimli Beldesi Güney Mahallesi'ndeki evinden çıkan Ayşe Boz, İnönü Caddesi'nde karşıya geçerken, Birol B. yönetimindeki kamyonetin altında kaldı. Ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde dün yaşam savaşını kaybeden Ayşe hemşire için, bugün görev yaptığı ZKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nin önünde tören düzenlendi.

3
Törene, ZKÜ Rektörü Prof.Dr. Bektaş Açıkgöz, ZKÜ Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Eksal Kargı, öğretim görevlileri, mesai arkadaşları, babası 58 yaşındaki Celal Boz ile kardeşleri Aysel, Ayten, Adem ve Azime Boz katıldı.

Ayşe Boz'un karanfillerle süslenmiş tabutu, morgdan alınarak acil servis önündeki masanın üzerine konuldu.

4
Mesai arkadaşları ve ailesinin gözyaşlarını tutamadığı törende konuşan Başhemşire Yardımcısı Nurcan Kara, "Ayşe hemşire, çok iyi bir hemşire olmasının yanında iyi de bir ablaydı. Kardeşlerine hem ablalık, hem annelik yapıyordu. Onu hiç unutmayacağız" dedi.

Annesi 6 yıl önce kalp rahatsızlığından ölen Ayşe hemşirenin cenazesi, duaların ardından toprağa verilmek üzere Beycuma Beldesi'ne götürüldü.

5
6

YORUMLAR
500

Son Dakika Ayşe Hemşire Ağlattı - Son Dakika


Advertisement