Son Dakika Haberleri: Ayşe Hemşire Ağlattı

Ayşe Hemşire Ağlattı

10 yıl önce

1
ZONGULDAK'ta, yolun karşısına geçerken kamyonetin çarpması sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitiren hemşire 29 yaşındaki Ayşe Boz için, görev yaptığı Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde tören yapıldı. Boz'un mesai arkadaşları, törende gözyaşlarını tutamadı.
2

5 Ağustos Perşembe günü meydana gelen kazada, sabah görev yaptığı ZKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne gitmek için Kilimli Beldesi Güney Mahallesi'ndeki evinden çıkan Ayşe Boz, İnönü Caddesi'nde karşıya geçerken, Birol B. yönetimindeki kamyonetin altında kaldı. Ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'nde dün yaşam savaşını kaybeden Ayşe hemşire için, bugün görev yaptığı ZKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nin önünde tören düzenlendi.

3
Törene, ZKÜ Rektörü Prof.Dr. Bektaş Açıkgöz, ZKÜ Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Eksal Kargı, öğretim görevlileri, mesai arkadaşları, babası 58 yaşındaki Celal Boz ile kardeşleri Aysel, Ayten, Adem ve Azime Boz katıldı.

Ayşe Boz'un karanfillerle süslenmiş tabutu, morgdan alınarak acil servis önündeki masanın üzerine konuldu.

4
Mesai arkadaşları ve ailesinin gözyaşlarını tutamadığı törende konuşan Başhemşire Yardımcısı Nurcan Kara, "Ayşe hemşire, çok iyi bir hemşire olmasının yanında iyi de bir ablaydı. Kardeşlerine hem ablalık, hem annelik yapıyordu. Onu hiç unutmayacağız" dedi.

Annesi 6 yıl önce kalp rahatsızlığından ölen Ayşe hemşirenin cenazesi, duaların ardından toprağa verilmek üzere Beycuma Beldesi'ne götürüldü.

5
6Haber Yayın Tarihi: 18.08.2010 03:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü