Ayşe Özyılmazel'in Elbise Dolabı - Son Dakika

Ayşe Özyılmazel'in Elbise Dolabı

12.07.2012 14:45

1
Hazırladığı moda bloğuyla adından söz ettiren Buse Terim bu kez de bir başka ünlünün Ayşe Özyılmazel'in elbise dolabını açtı ve kendi deyimiyle 'altını üstüne' getirdi. Buse Terim, Özyılmazel'in elbise dolabıyla ilgili ayrıntıları da internetteki blogunda takipçileriyle paylaştı.
2
Özyılmazel, elbise dolabının da tıpkı kendisi gibi bir değişim yaşadığını söyledi. Eskiden koyu renk giysilerin ağırlıklı olduğunu söyleyen Özyılmazel "Eskiden dolabım siyahlarla doluydu. Jean üstüne uzun kollu kısa kollu siyah tişörtler, siyah gömlek, siyah atlet dışında bir şey giymezdim. Alışverişten çok sıkılır, kız arkadaşlarıma para verir ¨Bana da tişört alın¨ derdim
3
İlk değişim Hıncal Uluç'un siyah kıyafetlerime takmasıyla başladı. Bana siyah yasağı koydu, sonra bir erkek arkadaşım giyime meraklıydı ona olan aşkımdan ben de zorla ilgilenmeye başladım. Ardından müzik de gelince artık kaçacak yerim kalmadı ve giyinmeyi zamanla sevmeye başladım. Artık kimse beni tutamıyor."
4
Özyılmazel tarzını ise şöyle tanımladı: "Tarzım spor ve şık sanırım. Maskülen kesimli kıyafetleri topuklu ayakkabılar ve takılarla kombinlemeyi seviyorum. Günlük hayatımda pek topuklu giymiyorum, biraz erkeksiyim diyebiliriz. Jean, atlet, düz botlar, sandaletler en sevdiklerim. Tabii çanta ve ayakkabı takıntım var her kadın gibi. Az önce iki çanta aldım, hem kendime kızdım, hem de almadan yapamadım. Allah kurtarsın beni."
5
Özyılmazel bu yaz dolabına hakim olan renkleri de şöyle anlattı: "Beyaz, pembe, mavi, yeşil, nar çiçeği… renkli jeanler, neon ayakkabılar ve takılara bayılıyorum, ojelerim de neredeyse her gün başka renk. Hep yaz olsa da rengarenk kalsak."
6
Özyılmazel ve Terim, rengarenk elbiselerin önünde objektiflere poz da verdi.
7
Ayşe Özyılmazel'in zengin bir takı ve gözlük koleksiyonu var.
8
Her giysisine uygun renkte saatleri de dikkatlerden kaçmıyor.
9
Özyılmazel görünüşe göre tırnaklarını da rengarenk boyamayı çok seviyor.
10
Epey zengin bir oje koleksiyonu var.
11
Ayşe Özyılmazel'in aksesuarları da ilgi çekici.
12
Giysilerini rengarenk, çeşit çeşit aksesuarlarla tamamlamayı seviyor Özyılmazel.

Son Dakika Ayşe Özyılmazel'in Elbise Dolabı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor