Ayşe Tolga: Kulaklarım Kepçeydi Yaptırdım - Son Dakika

Ayşe Tolga: Kulaklarım Kepçeydi Yaptırdım

07.01.2014 11:03

Oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga verdiği bir röportajda, "Yaklaşık beş senedir botoks yaptırıyorum. Kulaklarımı da yaptırdım." dedi.

1
Oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga, özel hayatına değindiği bir röportajında, "Kulaklarım kepçeydi ve beni rahatsız etmeye başlamıştı. Ben de yaptırdım." dedi.
2
"Çekimlerde saçımı toplayamıyordum, bu durum beni rahatsız ediyordu, ben de 1999 yılında kulaklarımı yaptırdım." diyen Tolga, oyunculukta her zaman iyi görünmek gerektiğini düşündüğünü belirtti.
3
Yaklaşık beş senedir botoks yaptırdığını anlatan güzel oyuncu, "Ehil ellerde doğru şekilde uygulandığında çok faydalı bir uygulama. Kaş ve mimik çizgilerim derinleşmeye başlayınca, o bölgelere yaptırdım." dedi.
4
Ayşe Tolga'nın fotoğrafları...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Ayşe Tolga: Kulaklarım Kepçeydi Yaptırdım - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum