Azeri Vekilin Oğlundan Saadet'e Süper Villa! - Son Dakika

Azeri Vekilin Oğlundan Saadet'e Süper Villa!

1
“Yumurta” filmiyle yurt dışında da tanınan ve film festivallerinde kazandığı ödüllerle dikkat çeken Saadet Işıl Aksoy'un Azerbaycan millet meclisinde halen faal bir milletvekilinin oğluyla aşk yaşadığı iddia edildi.
2
Azerbaycan haber ajansı “Azadlıq”da yer alan habere göre, adı açıklanmayan vekilin oğluyla Bodrum'da tanışan genç yıldız, kısa sürede çok samimi oldu.
3
Ajansa göre, Azeri vekilin oğlu, yeşil gözlü Türk oyuncuya gönlünü kaptırdı. Aksoy ile sevgili olabilmek için büyük çaba harcayan vekilin oğlu, oldukça pahalı bir sürpriz yaptı.
4
Saadet Işıl Aksoy'a Bakü'de Cumhurbaşkanı Aliyev'in de oturduğu Merdekanda semtinde 250 bin Manat değerinde (yaklaşık 460 bin TL) lüks bir villa satın aldı.
5
Villanın anahtarını da Bodrum'da genç oyuncuya verdi. Yine ajansın haberine göre, Aksoy yapılan bu sürprizden çok memnun kaldı ve en kısa sürede Bakü'ye gitme sözü verdi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2010 10:51

Son Dakika Azeri Vekilin Oğlundan Saadet'e Süper Villa! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi