Son Dakika Haberleri: Aziz Yıldırım'dan Caner'e: Boşan O Kızdan!

Aziz Yıldırım'dan Caner'e: Boşan O Kızdan!

6 yıl önce

1
Fenerbahçe'yle sözleşmesi biten ve şuan da transfer görüşmeleri devam eden Caner Erkin cephesinden yeni haber var.

2
İddialara göre Caner'in eşi Asena Erkin'in, popçu Berkay'la AkMerkez'de ve Londra'da çekilen fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından Aziz Yıldırım, Caner'e öneri de bulundu.

3
İddialara göre Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, milli futbolcuyu çağırıp, "Bu kız sana zarar veriyor. Boşan ondan!" dediği ortaya çıktı.

4
Yıldırım' ı bir baba gibi gören Caner ise başkanın bu sözlerine, "Karımla konuştum. Beni ikna etti. Ona sonsuz güveniyorum." diye cevap verdi.

5
Yaşadıkları zor günlerin ardından birçok arkadaşıyla görüşmeyi kesen Caner Erkin'e eşi Asena Erkin'in, "Bize buralarda rahat yok. Avrupa'da bir takım bul, oraya gidelim." dediği söyleniyor.

6
İşte Caner ve Asena Erkin'in fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 03.06.2014 07:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular