Son Dakika Haberleri: Baba Kıza Adliye Çıkışı İnfaz!

Baba Kıza Adliye Çıkışı İnfaz!

9 yıl önce

1
Bakırköy Adliye binasından çıkan Eylem Gündoğdu ile babası Ali Haydar Koçintar bindikleri takside silahlı saldırıya uğradı. Saldırıda vücutlarına isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan baba ile kızı, saldırıya uğradıkları taksi ile hemen hastaneye getirildi. Ancak Eylem Gündoğdu ile babası Ali Haydar Koçintar tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
2
Saldırgan Niyazi Çiğdem ise olaydan kısa bir süre sonra yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin oğlu Özer Çiğdem'in Eylem Gündoğdu'nun eşi Mehmet Gündoğdu tarafından 2010 yılının Ağustos ayında 'park tartışması' sonrası vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Bugün 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bu cinayetin duruşmasının olduğu öğrenildi.

3
4
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 31.01.2011 07:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!