Baba-Oğul 7 Şişme Kadınla Birlikte Yaşıyorlar - Son Dakika

Baba-Oğul 7 Şişme Kadınla Birlikte Yaşıyorlar

3 yıl önce

1

Çin'de yedi şişme kadınla beraber yaşayan 58 yaşındaki bir adam ve oğlu görenleri şaşkına çeviriyor.

2

Yedi şişme kadınla yaşayan 59 yaşındaki Li Chen ve oğlunun ilginç hikâyesi sosyal medyada paylaşım rekorları kırarak kısa sürede viral haline geldi.

3

Çin'in Guizhou kentinde yaşayan ve Li Chen lakabını kullanan 58 yaşındaki adamın silikon şişme kadınlara olan bağımlılığı ilk olarak, kumar bağımlılığı olan eşinden 2000 yılında boşanması üzerine başladı.

4

İngiliz gazetesi The Sun'a konuşan Li, kostümleriyle beraber yaklaşık 55 bin TL harcadığı yedi şişme kadını ‘cinsel obje olarak değil kızları gibi gördüğünü' ifade etti.

5

Gününün büyük bir bölümünü şişme kadınlarla geçiren Çinli adam; onları giydirip süslüyor, tatillere götürüyor ve beraber müzik klipleri çekiyor.

6

Li Chen'in oğlu Yang Yang ise, şişme kadınları "kardeşleri" olarak gördüğünü söylüyor.

7

Yang Yang, ileride kendine iş kurarak şişme kadınlar için kıyafetler satmak istediğini belirtiyor.

8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 22.06.2017 08:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri