Baba-Oğul 7 Şişme Kadınla Birlikte Yaşıyorlar - Son Dakika

Baba-Oğul 7 Şişme Kadınla Birlikte Yaşıyorlar

22.06.2017 08:27

1

Çin'de yedi şişme kadınla beraber yaşayan 58 yaşındaki bir adam ve oğlu görenleri şaşkına çeviriyor.

2

Yedi şişme kadınla yaşayan 59 yaşındaki Li Chen ve oğlunun ilginç hikâyesi sosyal medyada paylaşım rekorları kırarak kısa sürede viral haline geldi.

3

Çin'in Guizhou kentinde yaşayan ve Li Chen lakabını kullanan 58 yaşındaki adamın silikon şişme kadınlara olan bağımlılığı ilk olarak, kumar bağımlılığı olan eşinden 2000 yılında boşanması üzerine başladı.

4

İngiliz gazetesi The Sun'a konuşan Li, kostümleriyle beraber yaklaşık 55 bin TL harcadığı yedi şişme kadını ‘cinsel obje olarak değil kızları gibi gördüğünü' ifade etti.

5

Gününün büyük bir bölümünü şişme kadınlarla geçiren Çinli adam; onları giydirip süslüyor, tatillere götürüyor ve beraber müzik klipleri çekiyor.

6

Li Chen'in oğlu Yang Yang ise, şişme kadınları "kardeşleri" olarak gördüğünü söylüyor.

7

Yang Yang, ileride kendine iş kurarak şişme kadınlar için kıyafetler satmak istediğini belirtiyor.

8
9
10
11

Son Dakika Baba-Oğul 7 Şişme Kadınla Birlikte Yaşıyorlar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor