Babası, eski erkek arkadaşıyla nişanlandı - Son Dakika

Babası, eski erkek arkadaşıyla nişanlandı

12.02.2021 11:45

Amerika'da yaşayan 21 yaşındaki Saffron Drewitt-Barlow, babası ve eski erkek arkadaşının nişanlandığını söyledi. Genç kadın, babası ve eski erkek arkadaşının gözünün önünde öpüştüğü zamanlarda kusmamak için kendini zor tuttuğunu dile getirdi.

1
Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan Saffron Drewitt-Barlow, 50 yaşındaki babası Barrie Drewitt-Barlow ve 27 yaşındaki eski erkek arkadaşı Scott Hutchinson'ın ilişkileri hakkında konuştu.
2
Genç kadın, babası ve eski erkek arkadaşı cinsel hayatlarını konuşunca utandığını ve midesinin bulandığını söyledi.
3
İkilinin cinsel hayatlarını yanında konuştuklarını belirten Saffron, bu durumdan da çok rahatsız olduğunu dile getirdi.
4
Genç kadın, bir keresinde ikilinin arabanın içinde yaşadıkları cinsel ilişkiyi anlatması üzerine "Tamam. Cinsel hayatınız hakkında daha fazla bir şey öğrenmek istemiyorum." diye tepki gösterdiğini belirtti.
5
Saffron, şu anda Florida'da babası, babasının erkek arkadaşı olan eski sevgilisi ve kardeşi Valentina ile birlikte bir malikanede yaşadığını söyledi.
6
Genç kadın, ikilinin yaşadığı ilişkiden rahatsız olmadığını fakat cinsel hayatları hakkında konuşmaların kendisini rahatsız ettiğini aktardı.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Babası, eski erkek arkadaşıyla nişanlandı - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı