Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü - Son Dakika

Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü

26.10.2020 10:50

Coşkun Sabah'ın kızı Roza Sabah sosyal medyasına kavuştu. Instagram'a dönüş yapan Roza, hayran bırakan paylaşımlarına kaldığı yerden devam ediyor.

1
Coşkun Sabah'ın daha önce yurt dışında iyi paralara okuduğunu belirttiği kızı Roza Sabah sosyal medya paylaşımlarıyla ilgi odağı olmuştu. Bu durumdan rahatsız olan sanatçı Coşkun Sabah kızı Roza için "Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram'da olmaz. Kapattırdık Instagram'ını" açıklamasında bulunmuştu.
2
Coşkun Sabah, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olan kızı Roza Sabah'ın Instagram hesabını kapattırdığı iddialarıyla ilgili Habertürk muhabirine konuştu.
3
Sabah, "Öyle bir şey yok. Sadece dışa kapattı. Kızım da ne olduğunu biliyor. Bütün sorunları hallettik. Karışmıyorum" ifadelerini kullandı.
4
Coşkun Sabah'ın açıklamalarının ardından merak edilen 23 yaşındaki kızı Roza Sabah sosyal medyaya bomba gibi dönüş yaptı. Roza, düzgün fiziği ve güzelliğiyle beğeni topluyor.
5
Sosyal medya kullanıcılarının markajına takılan Roza Sabah iddialı pozlarıyla adından sıkça söz ettireceğe benziyor.
6
Coşkun Sabah'ın Ceyda Okay ile evliliğinden olan Roza Sabah, 1999 yılının nisan ayında dünyaya geldi.

7
Coşkun Sabah, kızı Roza doğduğunda gazetecilere şunları söylemişti: "Ceyda, hamileyken bebeğin cinsiyetini öğrendiğimizde annemin ismi olan Roza'yı koymak istedik. Roza doğduğunda inanamadık, anneme çok benziyor. Gözlerinin mavi oluşu aynı annem. İki kuşak sonraya geçebiliyor demek ki."
8
"Şarkıcı değil de müzik kadını olmasını isterim. Bir İdil Biret, bir Suna Kan, bir Pekinel kardeşler gibi dünyaca ünlü müzik kadını olmasını çok isterim."

9
İngiltere'de öğrenimini devam ettiren Roza Sabah, Coşkun Sabah'ın annesinin adını taşıyor.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü - Son Dakika


Advertisement