Babası tarafından öldürülen Down sendromlu kız çocuğunun cansız bedenini sıçanlar yedi - Son Dakika

Babası tarafından öldürülen Down sendromlu kız çocuğunun cansız bedenini sıçanlar yedi

Avustralya'da babası tarafından öldürüldükten sonra beşiğine koyulup günlerce orada bırakılan Down sendromlu kız çocuğu Willow Dunn'ın, cansız bedenini sıçanlar yedi.

1
Cannon Hill şehrinde gelen meydana gelen olaydan sonra Willow'un cansız bedeni polis tarafından karyolasında sıçanlar tarafından parçalanmış bir şekilde bulunurken, küçük kızın 43 yaşındaki babası Mark James Dunn, cinayet şüphesi ile gözaltına alınıp tutuklandı.
2
Baba, polise verdiği ifadesinde kızını yatağında ölü bulduğunu ama sağlık ekiplerini aramadığını ve kızını orada bıraktığını söyledi.
3
Öldükten günler sonra babasının sağlık ekiplerini aradığı kızın, açlıktan ölüp ölmediği araştırılırken kafasında yanık izleri ve kalçalarında yara izleri tespit edildi.

4
Willow'un annesi doğum sırasında fenalaşıp hayatını kaybettiği için , babası üvey annesi ve üvey kardeşi ile yaşıyordu.

5
Yapılan ilk incelemede üvey anne ve kardeşin, Willow'un ölümü ile ilgili hiçbir ilgilerinin olmadığı tespit edilince haklarında herhangi bir soruşturma açılmadı.

6
Olaydan sonra büyük üzüntü yaşayan ve kapının önüne çiçek koyan komşular ailenin bir yıl önce taşınmış olmalarına rağmen küçük kızı hiç görmediklerini söylediler.
7
Polis, kızın baba tarafından açlığa mahkum edilerek mi öldürüldüğünü veya yanlış beslenmeden dolayı mı öldüğünü araştırıyor.
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi "Hazar Gölü" tatilcilerin ilgi odağı oldu Eski sporcuların itirafları kan dondurdu: Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık İstanbul'un 'Küçük Kıyameti'! İnsanlar dev yarıklardan düşerek kayboldu, 6 metrelik dalgalar şehri yuttu Su alerjisi genç kızın hayatını kararttı! Her banyoya girdiğinde acılar içinde kıvranıyor Cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa'nın çaresiz seslenişi: Yalvarıyorum bu sektörden uzak durun