Babasını Okla Vurdu, Bıçakla Öldürdü - Son Dakika

Babasını Okla Vurdu, Bıçakla Öldürdü

03.12.2012 11:26

1
ABD'nin Wyoming eyaletindeki Casper Üniversitesi'nde bir öğretim görevlisinin öğrencilerinin gözü önünde öldürülmesinin altından aile dramı çıktı.
2
Christopher isimli saldırganın babasını okla vurması akıllara ‘Kevin Hakkında Konuşmalıyız' filmini getirdi.

3
25 yaşındaki Christopher Krumm'ın okulda eğitimci olan babası James Krumm'ı hedef aldığı, cinayetten birkaç saat önce de aynı okulda öğretim görevlisi olan babasının sevgilisi Heidi Arnold'ı bıçaklayarak öldürdüğü belirlendi.
4
Christopher'ın babasını okula getirdiği okla yaraladıktan sonra bıçaklayarak öldürmesi ise akıllara babası ve kız kardeşini okla öldüren liseli Kevin'ın annesinin yaşadığı trajediyi anlatan “Kevin Hakkında Konuşmalıyız” filmini getirdi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Babasını Okla Vurdu, Bıçakla Öldürdü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor