Babasıyla Sorunlu İlişkisi Olan 11 Ünlü İsim - Son Dakika

Babasıyla Sorunlu İlişkisi Olan 11 Ünlü İsim

Çoğu insanın tarif etmekte zorlandığı baba sevgisi, bazı ünlüler için tadılmayan bir duygudan ibaret. İşte babalarını geçmişte bırakan o isimler...

1
AYSUN KAYACI
AYSUN KAYACI

Bir dönem podyumların aranılan mankenlerinden biri olan Aysun Kayacı içinde baba özlemini barındıran bir isim...

2

Küçük yaşta babası Selahattin Kayacı tarafından terk edilen güzel manken, aradan geçen yıllara rağmen yaşadığı sorunları unutmadı.

3

Annesini ve kendisini tehdit ettiğini ileri sürerek, babası hakkında suç duyurusunda bulunan Kayacı'nın aile ilişkileri magazin basınını en çok meşgul eden konulardan biri olmuştu.

4
AJDA PEKKAN
AJDA PEKKAN

Pop müziğin divası Ajda Pekkan da babası ile sorun yaşayan ünlülerden. Özel hayatını kameralardan uzak yaşamayı tercih eden diva, gördüğü şiddeti ve baba-kız ilişkisindeki aksaklıkları katıldığı televizyon programında dile getirmişti.

5
Pekkan babası ile arasındaki iplerin kopmasına neden olan olayı; "Babam deniz subayıydı. Bana bir bebek aldı bir de küçük teyp. Şarkı söyler sesimi kaydederdim. Bir gün annemle boşanmaya karar verdiler, ben babamla kaldım. Sonra nedendir bilmem annemin yanında olmam gerektiğine karar verdim. Bebeğimi ve teybimi alarak anneme gittim. Bir gün kapı çaldı. gelen aile dostumuzdu. 'Baban seni çağırıyor, eğer gelmezse bebeği ve teybi vesdin diyor'dedi. Ben o gün anladım ki, herkes, her an, her şeyi geri alabilir ve ben o insanları bir daha hiç görmesem de olur" sözleriyle anlattı.

6

Selahattin Kayacı'nın sunuculuğunu Seda Sayan'ın yaptığı programın canlı yayınına konuk olmasıyla çılgına dönen güzel manken 'hayatı boyunca hiç bir babalık vazifesini yerine getirmeyen bu adama baba demem' sözleriyle konuya son noktayı koydu.

7
BENDENİZ
BENDENİZ

Ünlüler aleminin babasıyla sorun yaşayan isimlerinden biri de Bendeniz. Şarkıları ile müzik piyasasını alt üst eden Bendeniz'in babası tarafından küçük yaşlarda terkedildiği uzun yıllar sonra ortaya çıktı.

8

Ailesi hakkında konuşmaktan kaçınan Bendeniz, katıldığı bir programda sunucunun ısrarlı soruları karşısında babasının ciddi bir hastalıkla mücadele ettiğini fakat gördüğü şiddet nedeniyle aralarının açık olduğunu dile getirdi. Magazin basınına yansıyan olaylar sonunda Bendeniz inatçı tutumunu sürdürdü.Babasını asla affetmeyeceğini söyleyen başarılı şarkıcı, hastane ziyaretine dahi gitmedi.

9
EBRU GÜNDEŞ
EBRU GÜNDEŞ

Eşi Reza Zarrab'ın tutklu olması nedeniyle zor günler geçiren Ebru Gündeş de kendisi dört yaşındayken evi terk eden babasını uzun süre affetmedi.

10

Ünlü sanatçı, şöhretle ilk tanıştığı yıllarda verdiği bir röportajda babası için ‘Öldü' demişti. Sonra gerçek ortaya çıktı fakat buna rağmen Ebru Gündeş uzun süre babasıyla görüşmeyi reddetti.

11

Bakırköy'deki bir eskici dükkanında kalan baba Gündeş, buradan kazandıklarıyla geçinmeye çalışıyordu. En sonunda babasının durumuna acıyan Ebru Gündeş, ona aylık para bağladı.

12
ESRA BALAMİR
ESRA BALAMİR

Çok uzun zamandır babası ile porblemleri olduğunu söyleyen Esra Balamir babasının adını bile duymaktan hoşlanmıyordu.

13

Esra Balamir katıldığı bir TV programında gözyaşları içinde başına gelenleri anlatmış, kısa bir süre sonra da babasının cezaevinde öldüğü haberini almıştı.

14
GÜZİDE DURAN
GÜZİDE DURAN

Manken Güzide Duran'ın babası Yüksel Duran yıllar önce kızını defterinden sildiğini söylemişti. "Evleneceğini gazeteden öğrendim. Annesiyle ayrıyım. Bana 'Annem gelecek sen gelme' dedi. Annesini tercih etti. Ben de bu yüzden düğünde bulunmadım" diyen Duran, TIR şoförü olduğu için düğüne çağırılmadığını iddia etmişti.

15

Zaman zaman kızının verdiği cesur pozlar nedeniyle aralarının açıldığını söyleyen Yüksel Duran kızı hakkında "Onu ben büyüttüm. Düğüne üvey babasını çağırdı, öz babasını çağırmadı" demişti.

16
HANDE ATAİZİ
HANDE ATAİZİ

Ünlü oyuncu Hande Ataizi de babasıyla sorun yaşayanlardan… Henüz üç yaşındayken anne ve babası ayrılan seksi oyuncu boşanma davasının ardından bir daha babasıyla görüşmedi.

17
Ataizi, verdiği bir röportajda annesinin ikinci eşi Hadi Çelen'e ‘gerçek babam' dediğini belirtmişti. Biyolojik babasıyla dünya görüşlerinin farklı olduğunu söyleyen oyuncu, ‘Oturup iki çift laf edemiyoruz. O bütünüyle manevi dünyayı seçti. Ben de Müslümanım ama bunu yaşam tarzıma yöneltmem' açıklamasını yapmıştı.

18
MÜSLÜM GÜRSES
MÜSLÜM GÜRSES

2013 yılında kaybettiğimiz arabeskin güçlü sesi Müslüm Gürses, babası Mehmet Aktaş'la yaklaşık 30 yıl görüşmedi. Baba - oğulun arasının açılmasına neden olan olaylar zinciri, 35 yıl önce Gürses'in erkek kardeşinin öldürülmesine dayanıyor...

19

Kardeşinin ölümünden sonra Gürses köyü terk ederken, annesiyle babası ise Urfa'dan Adana'ya göç etti. İstanbul'da kendisine yeni bir yaşam kuran ve şöhret basamaklarını hızlı adımlarla tırmanan Müslüm GürseS, bir kaç yıl sonra Adana'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı.

20

Aile içinde çıkan bir tartışma sonucu Gürses'in babası annesini öldürerek, hapse girdi. Aradan geçen yıllara rağmen babasını affetmeyen sanatçı, onu görmek için bir kez olsun cezaevine gitmedi.

21
NÜKHET DURU
NÜKHET DURU

Nükhet Duru ile babası arasındaki sorunlar, Duru henüz 11 yaşındayken anne ve babasının boşanma kararı almasıyla başladı. Velayeti babasında kalan güzel sanatçı, baba Duru bir ay boyunca eve gelmeyince intihara kalkıştı.

22

Bu olaydan sonra babası ile arasında uçurumlar açılan Nükhet Duru, onun izni olmadan sahneye çıkınca polis tarafından gözaltına alındı. Küçük yaşlardan itibaren üst üste yaşadığı olaylar ünlü sanatçıyı çeşitli sağlık problemleriyle de karşı karşıya bıraktı.

23

Yaşamı boyunca kızı ile arasındaki buzları eritmeyi başaramayan Kemal Duru bakımsızlık yüzünden bitkin düşünce hastaneye kaldırıldı ama kurtarılamadı.

24
YAVUZ BİNGÖL
YAVUZ BİNGÖL

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl'ün babasıyla sorunlar yaşadığı da birkaç yıl önce ortaya çıktı. Basına, ‘Kanser hastasıyım ve oğlum bana bakmıyor' diye açıklamalar yapan baba Bingöl'e çok geçmeden oğlundan sert bir cevap geldi.

25

‘Beni küçük yaşta, tam ona ihtiyaç duyduğum zamanlarda terk edip giden babayı, ben şimdi ne yapayım?' şeklinde konuşan Yavuz Bingöl, bir süre sonra babasıyla barıştı.

26
ÖZCAN DENİZ
ÖZCAN DENİZ

Özcan Deniz ve kardeşleri de yıllar önce babaları tarafından terk edildi. Ünlü sanatçı şöhreti yakaladıktan sonra babası Sadık Deniz ortaya çıktı.

27

Televizyona çıkıp oğlunu özlediğine dair açıklamalar yapan babasını önce affetmeyen ünlü şarkıcı, bir süre sonra zeytin dalı uzatan taraf oldu. Geçtiğimiz yıllarda silahlı saldırıya uğrayan Özcan Deniz'i ilk ziyaret edenlerden biri de babası oldu. Yıllarca birbirlerine küs olan baba-oğlun arasından şimdilerde su sızmıyor.

Haber Yayın Tarihi: 23.05.2017 14:24

Son Dakika Babasıyla Sorunlu İlişkisi Olan 11 Ünlü İsim - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor