Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu - Son Dakika

Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu

İngiliz televizyon yıldızı Michelle Keegan, Instagram'dan canlı yayın yapan kocasının kamerayı aniden kendisine çevirmesiyle frikik vermekten son anda kurtuldu. Keegan, hemen sabahlığıyla üstünü örtüp yayında bulunan 6 bin kişiye selam verdi.

1
32 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Michelle Keegan'ın kocası Mark Wright, Instagram'dan 6 bin kişinin izlediği canlı yayında şarkıcı Olly Mursy ile konuştuğu sırada üzerinde sabahlığı ile oturuyordu.

2
Mark, kamerayı kendisine doğru çekince az daha tüm izleyiciler cinsel organını görüyordu. Uygunsuz bir şekilde bacakları açık, iç çamasırsız otururken kocasının kamerayı kendisine doğru çevirdiğini gören yıldız isim hemen elbisesini düzeltip bacaklarını kapattıktan sonra herkese "Merhaba" dedi.

3
Michelle kendisini toparlamaya çalışırken kocası Mark ise gülerek "Olly'e sabah sürprizi yapıyorum" dedi.
4
Kamerada yarı çıplak olduğu görülen Olly ise Mark'ın bu yorumuna gülerek karşılık verdi.

5
Koronavirüs nedeni ile hükümetin evde kalan talimatına uyan Mark ve Michelle çifti, altı milyon sterlin değerinde altı yatak odası bulunan evlerinden dışarı çıkmıyor.
6
7
8
9
10

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu Salgın başlayınca kendisini haremiyle lüks otele kapatan Tayland Kralı cariyesiyle bisiklet keyfi yaptı Fotoğraflarla Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nın son hali