Bağımlılığı Nedeniyle İç Çamaşırına Ayda 15.000 TL Harcıyor - Son Dakika

Bağımlılığı Nedeniyle İç Çamaşırına Ayda 15.000 TL Harcıyor

19.11.2018 13:46

27 yaşındaki kadın, işyerinde kıyafet zorunluluğu kendisine fazla katı gelince kendini iç çamaşırlarına verdi ve bir süre sonra bağımlı hale geldi. Ellie, bağımlılığı nedeniyle ayda 15.000 TL'den fazla harcama yaptığı iç çamaşırlarıyla olan paylaşımları sosyal medyada dikkatleri üzerine çekiyor.

1
İşte o Ellie'nin paylaşımlarından bazıları...
2
27 yaşındaki Avustralyalı Ellie Hatfull tam bir iç çamaşırı alma bağımlısı. Hatfull, bu yüzden ayda 2,600 dolardan fazla parayı iç çamaşırına yatırıyor.
3
Ellie Hatfull sahip olduğu 150'den fazla iç çamaşır takımlarını giydiğinde kendini çok daha iyi hissettiğini belirtiyor.
4
Kendisinin tam bir ''iç çamaşırı bağımlısı'' olduğunu kabul eden Hatfull, Instagram üzerinden lazeandhaze kullanıcı adıyla iç çamaşırlarıyla yaptığı paylaşımlara devam ediyor. Ayrıca bu tutkusunun çok küçük yaşlarda var olduğunu açıklıyor.
5
Avustralya, Sidney'de yaşayan Ellie, bazen bu sıra dışı tutkusunun iş yerinde başını derde soktuğunu da belirtiyor.
6
Ellie Hatfull her ne kadar küçük yaşlarda bu tutkuya sahip olsa da aldığı lüks ve havalı iç çamaşırlarına binlerce lira harcamaya 3 yıl önce başladı.
7
Ellie küçük yaşlarda modaya bağımlı olduğunu fakat işi gereği tarzını dışarıya aktaramadığını belirtti. Bu sebepten ötürü iç çamaşırlarıyla kişisel tarzını yansıtmaya başladığını söyleyen Ellie: ''Kimse görmeyecek ama bildiğim ve sevdiğim bir şeyi giymek beni iyi hissettirecektir.'' diyor.
8
Ellie ayrıca online olarak iç çamaşırı tavsiyeleri veriyor.
9
Ellie, bu tutkusunu kendi Instagram hesabında "Lace and Haze" adı altında takipçileri ile paylaşıyor ve şu anda 41,000'den fazla takipçisi var.
10
"Yeni insanlarla tanışmak ve bu sevgiyi paylaşmak istiyordum, özellikle benimle aynı fikirde olan insanlarla. Bu yüzden bir gün, bir sayfa kurmaya karar verdim ve bu aldığım en iyi karardı." diyen Ellie, İç çamaşırlarıyla İnstagram üzerinden birçok paylaşım yapıyor.
11
12
13
14
15

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Bağımlılığı Nedeniyle İç Çamaşırına Ayda 15.000 TL Harcıyor - Son Dakika


Advertisement