Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü - Son Dakika

Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü

06.04.2020 10:37

Tottenham ile Liverpool arasındaki Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girerek adeta maçın önüne geçen Kinsey Wolanski, 1 aylık tatilini noktaladı. Ünlü model, eve dönüşte koronavirüs test denetimine girdi.

1
Koronavirüs salgınının tüm dünyayı etkilemeye başladığı dönemde Bahamalar'a giderek hem tatil yapan hem de kendisini karantinaya alan Wolanski, 1 aylık sürecin ardından Los Angeles'a döndü.
2
Kara sınırını geçerek Amerika'ya giren Los Angeles'ın yolunu tutan 23 yaşındaki model, sınırda yapılan koronavirüs testine tabi tutuldu ve bu anları sosyal medyadan paylaştı.
3
"Şu an arabadayım ve teste gireceğim" diyen Wolanski, "Uzun bir gün olacak ama eve gitmeden önce güvende olmak çok daha iyi" ifadelerini kullandı.
4
Wolanski, geçen yıl Liverpool ve Tottenham arasındaki Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girmiş ve zorlukla saha dışına alınmıştı.
5
Erkek arkadaşının sahibi olduğu internet sitesinin reklamını yapmak için Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya atlayan Wolanski, bir anda tüm dünyanın gündemine oturmuştu.
6
Bu olayla bir anda ününe ün katan Wolanski'nin bu hareketinin ardından Instagram hesabı 300 bin takipçiden 3 milyona fırlamıştı.
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü - Son Dakika


Advertisement