Bahçeli'den Bomba Bir Gaf Daha! - Son Dakika

Bahçeli'den Bomba Bir Gaf Daha!

8 yıl önce

1
Püskevit, Ekönömi, 36 altık esnik örsun unsur görsun, sözlerinden sonra, MHP lideri Bahçeli, bakın bu kez hangi kelimeyi söyleyemedi.
2
Devlet Bahçeli, Yozgat'ta yaptığı miting sırasında söylediği püskevit kelimesini, iyi bir kampanyayla kendi lehine çevirmiş, siyaset arenasında en çok konuşulan isimlerin başında yer almıştı.
3
Bahçeli'nin Yozgat şehrinde söylediği bazı kelimeler geç de olsa insanların dikkatinden kaçmazken, bugün bunlara bir yenisi daha eklendi.
4
MHP lideri partisinin bugünkü grup toplantısında yine çok konuşulacak ve sosyal medyayı sallayacak bir dil sürçmesine imza attı.
5
Devlet Bahçeli bu kez de Kalaşnikof demek isterken, Kalenşikof diyerek şimdiden sosyal medyada hitler arasına girmeyi başardı.

Haber Yayın Tarihi: 21.03.2012 04:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!