Bahçeli'den Bomba Bir Gaf Daha! - Son Dakika

Bahçeli'den Bomba Bir Gaf Daha!

21.03.2012 16:59

1
Püskevit, Ekönömi, 36 altık esnik örsun unsur görsun, sözlerinden sonra, MHP lideri Bahçeli, bakın bu kez hangi kelimeyi söyleyemedi.
2
Devlet Bahçeli, Yozgat'ta yaptığı miting sırasında söylediği püskevit kelimesini, iyi bir kampanyayla kendi lehine çevirmiş, siyaset arenasında en çok konuşulan isimlerin başında yer almıştı.
3
Bahçeli'nin Yozgat şehrinde söylediği bazı kelimeler geç de olsa insanların dikkatinden kaçmazken, bugün bunlara bir yenisi daha eklendi.
4
MHP lideri partisinin bugünkü grup toplantısında yine çok konuşulacak ve sosyal medyayı sallayacak bir dil sürçmesine imza attı.
5
Devlet Bahçeli bu kez de Kalaşnikof demek isterken, Kalenşikof diyerek şimdiden sosyal medyada hitler arasına girmeyi başardı.

Son Dakika Bahçeli'den Bomba Bir Gaf Daha! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tam 30 dakika sürdü! Doğanın en ölümcül kavgasında beklenmedik son Dünya basını bu haberi konuşuyor! Kraliyet'in olaylı gelini Meghan Markle düşük yaptı Van Gölü çekilince 2 bin 750 yıllık liman gün yüzüne çıktı 50'sinden sonra bunu da yaptı! Yıldız şarkıcı Jennifer Lopez çırılçıplak poz verdi Ağrı Dağı'nın vahası! Hazreti Adem ile Hazreti Havva'nın yaşadığı bağ görenleri büyülüyor