Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü - Son Dakika

Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü

02.03.2021 14:19

Rusya'nın Kudma köyünde yaşayan Sharofiddin Amirov, evinde bahçivan olarak çalıştığı patronu Sergey Malakhov'un eşini tecavüz ettikten sonra öldürdü. Aileden herkesi katleden bahçıvan, polis tarafından araçla kaçarken yakalandı.

1
Üst düzey demir yolları yetkilisi Sergey Malakhov, iş seyahati için şehir dışına çıktı. Evlerinde bahçıvan olarak çalışan 26 yaşındaki Sharofiddin Amirov, Sergey'in karısı Elena Malakhova'yı tecavüz ettikten sonra öldürdü.

2
Çiftin altı yaşındaki oğlu Mikhail'i boğarak öldüren Sharofiddin, daha sonra patronunun 66 yaşındaki annesi Olga Malakhova'yı ve 63 yaşındaki kayın pederi Anatoly Korolyov'u da boğarak öldürdü.
3
Sharofiddin, aracı ile başka yere kaçarken polis tarafından yakalandı. Polisler, çiftin Sharofiddin evlerinin inşaatında çalıştıktan sonra evde kendisini hizmetli ve bahçıban olarak işe aldıklarını söyledi.

4
Sharofiddin, aracı ile başka yere kaçarken polis tarafından yakalandı. Polisler, çiftin Sharofiddin'i evlerinin inşaatında çalıştıktan sonra hizmetli ve bahçıvan olarak işe aldıklarını söyledi.
5
Sharofiddin ile beraber aynı araçta bulunan Armen Atabekyan, Mikhail Avanesov gözaltına alındı. Cinayetin neden işlendiği ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, Sharofiddin ile aynı araçta olan kişilerin sorguları devam ediyor.
6
Elena'nın babası Anatoly Korolyov
Elenanın babası Anatoly Korolyov
7
Altı yaşındaki Mikhail
Altı yaşındaki Mikhail
8
Elena, bölgede tanınmış bir çiçekçiydi.
9

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü - Son Dakika


Advertisement