Bahreyn'de Protestoculara Kanlı Mücadele - Son Dakika

Bahreyn'de Protestoculara Kanlı Mücadele

17.02.2011 20:00

1
İran'ın başkenti Tahran'da muhalifler, rejimin yasağına rağmen sokaklara çıktı. Hükümet karşıtı gösteriler sırasında çıkan olaylarda en az 1 kişi öldü. Bahreyn'deki hükümet karşıtı gösterilerde de polisin, dünkü olaylarda ölen bir eylemcinin cenaze töreni için bir araya gelen kalabalığa müdahale etmesi sonucu bir kişi daha hayatını kaybetti.
2
AFP ajansının haberine göre, İran Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Rıza Radan, dün güvenlik güçleriyle göstericiler arasında çıkan çatışmalarda 1 kişinin vurularak öldüğünü, 9'u polis çok sayıda kişinin de yaralandığını söyledi.
3
Radan, Tahran'da 11 Şubat 2010 tarihinden bu yana gerçekleşen ilk hükümet karşıtı gösterilerde hayatını kaybeden kişinin, yasadışı örgüt Halkın Mücahitleri (PMOI) tarafından vurulduğunu ifade etti.

Fars haber ajansı gösterilerde hayatını kaybeden kişinin bir kız öğrenci olduğunu ve kurşunlanarak öldürüldüğünü bildirdi.

4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Bahreyn'de Protestoculara Kanlı Mücadele - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı