Bakan Çelik'in Kızı Evlendi - Son Dakika

Bakan Çelik'in Kızı Evlendi

24.07.2010 01:12

1
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bakanı Faruk Çelik'in kızı Merve Çelik'in nikah törenine katıldı.

2
Erdoğan, Merve Çelik-Cüneyt İyibilir çiftinin Yıldırım Spor Kompleksi'nde düzenlenen nikah töreninde, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Celal Sönmez ile şahitlik yaptı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin kıydığı nikahın ardından, genç çift havai fişekler eşliğinde beyaz güvercin uçurdu.

3
Erdoğan, genç çifte mutluluklar dileyerek başladığı konuşmasında, şunları söyledi:

“Bizler resmi şahitler olarak, sizler de fahri şahitler olarak bu nikahı akdetmiş bulunuyoruz. Allah mübarek etsin. En kötü günleri inşallah bugün gibi olur. Rabbim acılarını annelerine babalarına göstermesin. Tabii ki güçlü aileler, güçlü milletleri oluşturur."

4
5
6
7

Son Dakika Bakan Çelik'in Kızı Evlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı