Bakan Fatma Şahin Şehit Evinde Ağladı - Son Dakika

Bakan Fatma Şahin Şehit Evinde Ağladı

9 yıl önce

1
Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde şehit olan 13 askerden Barış Çiçekdağı'nın Gaziantep'teki evini ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, gözyaşlarını tutamadı.
2
Beraberinde bulunan AK Parti Gaziantep milletvekilleriyle 75'nci Yıl Mahallesi 8'nci Sokak'ta bulunan Çiçekdağı ailesinin evine giden Şahin, ilk olarak baba Halil Çiçekdağı'na başsağlığı diledi.
3

Gözyaşlarını tutamayarak ağlayan Bakan Şahin, baba Çiçekdağı'nı teskin etmeye çalıştı. Daha sonra şehit Çiçekdağı'nın evine giren Şahin, anne Havva Şahin'in yanına geçti.

4
Burada da hem Bakan Şahin, hem de anne Çiçekdağı gözyaşı döktü. “Anaların acısını görsünler” diyerek feryat eden anne Çiçekdağı'nı Bakan Şahin teselli etmeye çalıştı.
5
Şahin, ailenin yanından ayrılırken, “Acımız çok büyük. Konuşacak durumda değilim” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'de koronavirüsten dolayı joker değişikliği yapıldı Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı Selena Gomez'den canlı yayında hayranlarını şoke eden itiraf: Bipolar olduğumu öğrendim İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz