Bakan Fatma Şahin Şehit Evinde Ağladı - Son Dakika

Bakan Fatma Şahin Şehit Evinde Ağladı

16.07.2011 08:15

1
Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde şehit olan 13 askerden Barış Çiçekdağı'nın Gaziantep'teki evini ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, gözyaşlarını tutamadı.
2
Beraberinde bulunan AK Parti Gaziantep milletvekilleriyle 75'nci Yıl Mahallesi 8'nci Sokak'ta bulunan Çiçekdağı ailesinin evine giden Şahin, ilk olarak baba Halil Çiçekdağı'na başsağlığı diledi.
3

Gözyaşlarını tutamayarak ağlayan Bakan Şahin, baba Çiçekdağı'nı teskin etmeye çalıştı. Daha sonra şehit Çiçekdağı'nın evine giren Şahin, anne Havva Şahin'in yanına geçti.

4
Burada da hem Bakan Şahin, hem de anne Çiçekdağı gözyaşı döktü. “Anaların acısını görsünler” diyerek feryat eden anne Çiçekdağı'nı Bakan Şahin teselli etmeye çalıştı.
5
Şahin, ailenin yanından ayrılırken, “Acımız çok büyük. Konuşacak durumda değilim” ifadelerini kullandı.

Son Dakika Bakan Fatma Şahin Şehit Evinde Ağladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı