Bakıcıyla eşini aldatan Ben Affleck, baltayı taşa vurdu! Videosu internete sızdı - Son Dakika

Bakıcıyla eşini aldatan Ben Affleck, baltayı taşa vurdu! Videosu internete sızdı

04.05.2021 15:09

Dünyaca ünlü oyuncu Ben Affleck, çapkınlık yapayım derken baltayı taşa vurdu. Çocuklarının bakıcısıyla kendisi gibi oyuncu eşi Jennifer Garner'ı aldatan Affleck, ardından eşinden boşanmıştı. Ancak yıldız oyuncu akıllanmadı. Affleck bu kez de sosyal medya fenomenine gönderdiği video ile gündemde.

1
10 yıllık eşi Jennifer Garner'ı, çocuklarının dadısıyla aldattığı gerekçesiyle evliliği biten oyuncu ve yönetmen Ben Affleck'in, bir sosyal medya yıldızıyla flört etmeye çalışırken çekilen bir videosu ortaya çıktı.
2
Son olarak oyuncu Ana de Armas ile yaşadığı ilişkiyi bitiren 48 yaşındaki Ben Affleck'in görüntüleri hayranlarını şaşırttı.
3
Sosyal medya yıldızı Nivine Jay Videoyu paylaşan kişi ise Affleck'in profilinin sahte olduğunu düşünüp onun flört telifini geri çevirdi.

4
Ben Affleck ile Nivine Jay adlı genç kadın, Raya adlı bir flört sitesinde tanıştılar. Ben Affleck, Jay ile yakından ilgilendi.
5
Fakat genç kadın onun gerçekten Ben Affleck olduğuna inanmadı ve sahte profil sandığı için onun flört teklifini reddetti. Affleck de bunun üzerine Jay'i Instagram'da takibe alıp ona direkt mesaj yoluyla bir video gönderdi.
6
Bu olayın ardından Nivine Jay adlı kadın, Affleck'in videosunu TikTok sayfasında paylaştı. Jay paylaşımına "Raya'da Ben Affleck ile eşleştiğim zamanı düşünüyorum. Ve ben onun sahte olduğunu düşünüp onunla eşleşmedim. "
7
"O da bana Instagram'dan bir video gönderdi" diye yazdı. Jay'in paylaştığı bu videoda Ben Affleck, kamera karşısına geçip "Nivine, neden benimle eşleşmedin? Bu benim" derken görülüyor.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Bakıcıyla eşini aldatan Ben Affleck, baltayı taşa vurdu! Videosu internete sızdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler Tam 49 yıl oldu! Deniz Gezmiş'in ilk kez ortaya çıkan fotoğrafları Mesane kanserine yakalanınca sevgilisi tarafından terk edilen kadının son hali ağızları açık bıraktı Köpeklerini gezdirmek için yürüyüşe çıkan kadını, ayı parçalayıp yedi Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı akımdan geri kalmadı! Gençlik fotoğrafı olay oldu
Advertisement