Bakıp da tebessüm etmemek imkansız! İşte vahşi yaşamda hayvanların birbirinden komik halleri - Son Dakika

Bakıp da tebessüm etmemek imkansız! İşte vahşi yaşamda hayvanların birbirinden komik halleri

Vahşi yaşamdan hayvanların en garip hallerinin fotoğraflarının yarıştığı 2020 Komik Vahşi Yaşam Fotoğraf Ödülleri'nin finalistleri belli oldu. Seçilen fotoğrafların her biri yüzlerde tebessüm oluşturuyor.

1
Vahşi yaşam denilince akla hayatta kalma mücadelesi veren hayvanların görüntüsü gelir. Ancak vahşi doğa sadece bundan ibaret değil.
2
Vahşi yaşam tutkunlarının gecesini gündüzüne katıp yakaladıkları kareler ise görülmeye değer. Vahşi yaşamdan hayvanların en garip hallerinin fotoğraflarının yarıştığı 2020 Komik Vahşi Yaşam Fotoğraf Ödülleri'nin finalistleri belli oldu.

3
Yarışmayı düzenleyenler bu yılın ödülleri vahşi yaşamın korunabilmesi temelinde 4 mesaj üzerine kuruyor: Alışveriş yaparken yerel markaları seçin, arılara şans verin, havayoluyla ulaşımdan kaçının ve vahşi yaşamın korunması için özendirici olun.
4
Yarışmanın ödülleri 22 Ekim'de sahiplerini bulacak.
5
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 14.09.2020 13:44

Son Dakika Bakıp da tebessüm etmemek imkansız! İşte vahşi yaşamda hayvanların birbirinden komik halleri - Son Dakika

YORUMLAR (13)
  • diyojen: 1 Allah'a yakarış insandan koru. 2 öpme loo büyüdüm. 3 düşmeden hareket çekeyim. 4 İp yok muydu kuyruğum acıdı. 5 Dur önce konuşalım. 6 Bu bel ağrısı beni öldürdü. 7 dün ne yedim acaba 8 malı götürüyorsun .9 gençliğim gitti 10 HAYATA GÜLÜMSE Cevap Yaz 9 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor