Bali'de Masaj Yaptıran Turistin Hali Şoke Etti! - Son Dakika

Bali'de Masaj Yaptıran Turistin Hali Şoke Etti!

Güney Avustralyalı Matthew Raison, ailesiyle tatil için gittikleri turizm beldesi Bali'de rahatlatıcı olabileceğini düşündüğü Kızıl Ejder masajı yaptırdı. Masajın ardından sırtında kırmızı izler çıkan adam şoke oldu.

1
Kızıl Ejder masajını yapan masör, Matthew'ün sırtına bozuk parayla bir tür işlem uyguladı ve bedeninin Kızıl Ejder'e dönüşeceğini söyledi.
2
Masajdan sonraki gün boynundan kuyruk kemiği sokumuna kadar olan bölgede büyük kırmızı şeritler ortaya çıkınca genç adam ne yapacağını şaşırdı.
3
Matthew'ün sırtındaki kızıl şeritleri fark eden eşi Candise, bu olaya kahkalarla güldüklerini söyledi ve eşinin üç yıldır sırt ağrısı sorunlarından şikayetçi olduğunu belirtti.

4
Kızıl Ejder masajının ardından ortaya çıkan izler yavaş yavaş kaybolmaya başlayınca genç adamın endişeleri de son buldu.

Haber Yayın Tarihi: 06.10.2018 10:41

Son Dakika Bali'de Masaj Yaptıran Turistin Hali Şoke Etti! - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi Bursa'nın Mollafenari Mahallesi'nin dik yokuşları sayesinde mahalleliler kilo almıyor Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü
14:03