Balık tutmaya giden yaşlı adam göldeki timsaha yem oldu - Son Dakika

Balık tutmaya giden yaşlı adam göldeki timsaha yem oldu

15.02.2021 15:59

Avustralya'da balık avlamaya giden 69 yaşındaki adam, göldeki timsah tarafından yutuldu. Talihsiz adamın cansız bedenine ait parçalar hayvanın midesinden çıktı.

1
Avustralya'nın Gayndah kasabasında yaşayan 69 yaşındaki balıkçı Andy Heard, geçen perşembe günü balık tutmaya gitti. Bir daha eve geri dönmedi.

2
Yaşlı balıkçı eve geri dönmeyince eşi polise haber verdi. Polis ve kurtarma ekipleri bölgede arama başlattı.
3
Ekipler, Cuma günü Andy'nin balık tutarken kullandığı botunun zarar görmüş bir şekilde ve botun yakınlarında insan vücuduna ait parçalar buldu.
4
Ertesi gün ekipler botun yakınlarında ötenazi ile bir timsah yakaladı. Kısa bir süre sonra ikinci timsah da yakalandı.
5
6
Ekipler, bir timsahın midesinde Andy'nin cansız bedenine ait parçaları bulduklarını ve timsahların otopsiye alınacaklarını söyledi.
7

Son Dakika Balık tutmaya giden yaşlı adam göldeki timsaha yem oldu - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı