Son Dakika Haberleri: Balıkçı Ağına Dev Köpekbalığı Takıldı

Balıkçı Ağına Dev Köpekbalığı Takıldı

8 yıl önce

1
Çanakkale Boğazı'nda balık tutmak için atılan ağa takılan 2 metre 70 santimetre uzunluğundaki 77 kilo ağırlındaki köpek balığı, Bursa'da bir balıkçıda sergileniyor.
2
Ağları yırtan ve güçlükle yakalanan köpek balığı, tarihi Kayhan Çarşısı'ndaki Bedir balıkçısında sergileniyor. Filmlerde herkesin tüylerini ürperten köpek balığını Bursa sokaklarında gören vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.
3
2 metre 70 santimetre uzunluğunda ve 10 yaşında olduğu tahmin edilen vahşi köpek balığını yakından gören vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
4
İş yerinin önündeki demir askıya asılan köpekbalığı 2 gün boyunca vatandaşlara sergilenecek. Pazartesi günü ise vatandaşlara satışa sunulacak.

5
Balığın Çanakkale'de yakalandığını belirten iş yeri sahibi Deniz Ünlütürk, “Balık Çanakkale tarafında yakalandı.


6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 01.12.2012 09:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı