Balıkçı Ağına Dev Köpekbalığı Takıldı - Son Dakika

Balıkçı Ağına Dev Köpekbalığı Takıldı

01.12.2012 09:31

1
Çanakkale Boğazı'nda balık tutmak için atılan ağa takılan 2 metre 70 santimetre uzunluğundaki 77 kilo ağırlındaki köpek balığı, Bursa'da bir balıkçıda sergileniyor.
2
Ağları yırtan ve güçlükle yakalanan köpek balığı, tarihi Kayhan Çarşısı'ndaki Bedir balıkçısında sergileniyor. Filmlerde herkesin tüylerini ürperten köpek balığını Bursa sokaklarında gören vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi.
3
2 metre 70 santimetre uzunluğunda ve 10 yaşında olduğu tahmin edilen vahşi köpek balığını yakından gören vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
4
İş yerinin önündeki demir askıya asılan köpekbalığı 2 gün boyunca vatandaşlara sergilenecek. Pazartesi günü ise vatandaşlara satışa sunulacak.

5
Balığın Çanakkale'de yakalandığını belirten iş yeri sahibi Deniz Ünlütürk, “Balık Çanakkale tarafında yakalandı.

6
7
8
9
10

Son Dakika Balıkçı Ağına Dev Köpekbalığı Takıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor