Balkonda 'Beni Kurtarın' Feryadı - Son Dakika

Balkonda 'Beni Kurtarın' Feryadı

06.12.2012 12:54

1
Antalya'da bir apartmanın 4'üncü katındaki balkonda elinde ekmek bıçağı olan kadını görenler polise haber verdi.

2
Olay yerine gelen polislere 'Beni kurtarın' diye bağıran kadın, kendisini kaçıran 2 kişiyle geçirdiği korku dolu geceyi gözyaşları içinde anlattı.

3
Temizliğe gittiği bir evden dönerken, bıçaklı iki kişinin kendisini zorla bu eve götürdüğünü söyleyen kadın, sabaha kadar dövdüklerini iddia etti
4
Hava aydınlanıncaya kadar balkonda kaldığını, bağırarak yardım istediğini söyleyen kadın, ifadesi alınmak üzere Meydan Polis Merkezi'ne götürüldü.

5
Apartman sakinleri, tanımadıkları iki gencin zaman zaman bu dairede kaldıklarını söylerken, polisler gelmeden birkaç dakika önce gelen gazeteciler, bu kişilerden birini evden kaçarken görüntüledi.

Son Dakika Balkonda 'Beni Kurtarın' Feryadı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu