Son Dakika Haberleri: Balkonda 'Beni Kurtarın' Feryadı

Balkonda 'Beni Kurtarın' Feryadı

8 yıl önce

1
Antalya'da bir apartmanın 4'üncü katındaki balkonda elinde ekmek bıçağı olan kadını görenler polise haber verdi.

2
Olay yerine gelen polislere 'Beni kurtarın' diye bağıran kadın, kendisini kaçıran 2 kişiyle geçirdiği korku dolu geceyi gözyaşları içinde anlattı.


3
Temizliğe gittiği bir evden dönerken, bıçaklı iki kişinin kendisini zorla bu eve götürdüğünü söyleyen kadın, sabaha kadar dövdüklerini iddia etti
4
Hava aydınlanıncaya kadar balkonda kaldığını, bağırarak yardım istediğini söyleyen kadın, ifadesi alınmak üzere Meydan Polis Merkezi'ne götürüldü.


5
Apartman sakinleri, tanımadıkları iki gencin zaman zaman bu dairede kaldıklarını söylerken, polisler gelmeden birkaç dakika önce gelen gazeteciler, bu kişilerden birini evden kaçarken görüntüledi.Haber Yayın Tarihi: 06.12.2012 12:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor!