Balla Karıştırılan Isırgan Otu Bomba Etkisi Yapıyor - Son Dakika

Balla Karıştırılan Isırgan Otu Bomba Etkisi Yapıyor

22.02.2016 16:22

1
Cinsel yönden sorun yaşayanlar ısırgan tohumu ile güç kazanıyor. Balla karıştırıp yenildiğinde bomba etki yaratıyor. Kanı temizleyen, alyuvarları yenileyip kan yapan ısırgan tohumu cinsel sıkıntı yaşayanlarda afrodizyak etkisi gösteriyor. Mutlaka öğütülerek tüketilmesi gereken ısırgan tohumunun bal, pekmez veya yoğurt ile karıştırılarak bir tatlı kaşığı yenmesi öneriliyor. Bu güçlü gıdanın faydalarını ve şifa olduğu hastalıkları şöyle sıralayabiliriz...

2
Adet kanamalarını düzenler. Karaciğer, akciğer, safra kesesi, dalak rahatsızlıklarında kullanılır.

3
14 gün boyunca ısırgan çayı içilmesi halinde göğüslere dolgunluk katıyor ve toparlıyor.

4
Demir vitamininden yoksun kişilerin mutlaka her gün iki bardak ısırgan çayı içmeleri öneriliyor.

5
Kanda birikmiş toksinlerin atılmasında fayda sağlıyor, hazımsızlık sorunu yaşayan kişilerin günlük bir fincan ısırgan çayı içmeleri tavsiye ediliyor.

6
İçerisinde bol miktarda K vitamini bulunduğu için Kanın pıhtılaşmasını önlüyor.

7
A, B, C, E ve bol D miktarda bulunduğu için hastalıklardan korunmak için her gün içilmesi tavsiye ediliyor.

8
Isırgan çayının buharı sinüzit sorununa iyi geliyor.

9
Migrenden kaynaklanan baş ağrılarının giderilmesi için hem çayı hem de buharı tavsiye ediliyor.

10
Diyabet sorunu olan kişilerin şeker ilavesiz ısırgan çayı içmeleri tavsiye ediliyor.

11
ANTEP FISTIĞI / Protein ve bol E vitamini ihtiva eder. Cinsel arzunun uyarılmasını sağlar. Mutlu bir evlilik için, afrodizyak otlardan yararlanmakta fayda var.

12
KIRMIZI VE YEŞİL ACI BİBER/ Hep tatlılar bu etkiyi yapacak değil ya, inanamayacaksınız ama acı da cinsel isteği kamçılar...

13
ÇİKOLATA/ İçerdiği seratonin ve daha da önemlisi fenetilamin maddeleri nedeniyle hafif cinsel istek artırıcı etkiye sahiptir.

14
GİNSENG/ Geleneksel Çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü artırmak üzere kullanılan bir köktür. Bir araştırma ginsengin cinsel isteği ve birleşme kapasitesini artırdığını ortaya koymuştur.

15
HAVYAR/ Yüzyıllardır afrodizyak olarak kullanılmaktadır. İçerdiği çinko miktarı nedeniyle erkeklik hormonlarının yapımını artırıyor. Aynı zamanda sperm kalitesini de artırır.

16
İSTİRİDYE/ İçerdiği bazı aminoasitlerin cinselliği sağlayan hormonları tetiklediği görülmüştür. İstiridye dışında tüm deniz kabukluları ve deniz böcekleri de güçlü birir afrodizyaktır.

17
18
19
20
21
22
23
ZENCEFİL/ Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, cinsel isteği de artırıyor. Bu nedenle yediklerinize ya da içtiklerinize biraz da olsa zencefil katabilirsiniz.

24
ÇİLEK/ Lezzetli olduğu kadar cinsel yaşamda da etkili olan çilek neredeyse her derde deva olan meyvelerden. Afrodizyak etkisi bulunan çilek aynı zamanda cilde de iyi geliyor.

25
BAL/ Bal, cinsel gücü artırıyor. Tarihte bal, seks açısından, çok farklı şekillerde kullanıldı. Eski Yunan ve Ayurvedikler balı, erkeklerin spermlerini kuvvetlendirmek için kullandılar.

26
FINDIK/ E vitamini içeren fındık, cinsel gücü artmasına da yardımcı oluyor. Fındık, içerdiği tüm maddelerle bedensel ve zihinsel yorgunlukları gidermede etkili.

27
VANİLYA/ Hem bedeni, hem de sinirleri güçlendirir, cinsel gücü artırır. Tatlı ve keklerde bol bol kullanılabilir.

28
İNCİR/ Erkeklerin cinsel gücünü artıran çok güçlü afrodizyaklardan biri de incir. E ve B vitaminleri açısından çok zengin. Sindirimi kolaylaştıran incir cinsel yaşamınızı renklendirmenize de yardımcı olacak.

29
MUZ/ Muz bromelain isimli bir enzim içerir. Bu enzim cinsel gücü ve libidoyu yükseltir. Muz, seks sırasında erkeğin enerjisini artırarak cinsel gücü artırır.

30
LAHANA/ İçindeki bazı enzimler cinsel gücü artırıyor. Araştırmalar lahana yiyen erkeklerin yüzde 90'ının aşırı cinsel istek duyduğunu kanıtlıyor.

31
KUŞDİLİ/ Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.

Son Dakika Balla Karıştırılan Isırgan Otu Bomba Etkisi Yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı