Bambaşka Seks Hayatı İçin 10 Öneri - Son Dakika

Bambaşka Seks Hayatı İçin 10 Öneri

15.05.2012 10:25

1
Mükemmel seks ve mükemmel ilişki birbiri olmadan düşünülemeyen şeylerdir. Fakat işin kökeninde iletişim ve duygular var.

Sevgilinizle ya da eşinizle yaşadıklarınızı bir gözden geçirin, sonra da bu 10 maddeyi dikkatle okuyun.

2
1- Vücudunuzu onunla tanıştırın: Partneriniz sizin nelerden zevk aldığınızı nasıl bilecek? Ellerini vücudunuzun üzerinde yönlendirmenizde hiçbir sakınca yok.
3
Aksine işin büyüsünü bozmadan, onun dokunmasını istediğinizi belli etmeniz tahrik edecektir. Erkekler ne istediğini bilen kadınları severler.
4
2- Her sevişmenin keyfini çıkarın:

Sekste bazen dikkatsizce davranarak keyif almayı unuturuz. Çünkü bu keyfi nasılsa birçok kez yaşayacağımızı düşünürüz. Her gecenin unutulmaz olacağını beklemek elbette gerçek dışı.

5

En büyük aşk bile günün birinde buharlaşıp yok olabilir. Bu yüzden her öpücüğün keyfini çıkarmaya bakın. Hem de her gün!

6
3- Eski sevgilinizle asla kıyaslamayın: Bir önceki sevgilinizin yatakta ne kadar yetenekli olduğunu anlatmanız, yeni sevgilinizin üzerinde baskı yaratır ve başarısızlık korkusu yaşamasına neden olur.
7
Onun iyi yanlarını görmelisiniz. Hatta bu da yetmez! Hoşlandığınız şeyler onun kulağına fısıldayın.

8
4- Yapışık ikizliğe son verin: Yakınlık kuşkusuz çok güzel ama dozunu ayarlamazsanız, birbirinizden sıkılabilirsiniz. Sevdiğiniz küçük kusurlar ve aksilikler gözünüze batmaya başlamadan önce özlemenin de güzelliğini öğrenseniz iyi olur.
9
5- Yenilikleri iyi değerlendirin: Yeni bir sevgili, yepyeni deneyimler demek. Ancak alıştığınız ‘butonlara' basmanız yeni sevgilinizde beklemediğiniz tepkilere neden olabilir.
10
Seks konusunda deneyimli olmanız, her şeyi bildiğiniz anlamına gelmez. Yeni bir ilişki size yepyeni deneyimler edinmeniz için imkan sunar.
11
6- Favorilerinizi onunla önceden konuşun: Açık havada ya da mum ışığı eşliğinde sıradışı oyunlar… Heyecan verici yeni fikirler aşk ateşini canlı tutar. Ama bazı sürprizler yatak odasına girmemeli.
12
Ancak sormadan ‘elektrik' üretirseniz, sevgiliniz çarpılabilir. Sakin bir anda nelerden hoşlandığınızı karşılıklı konuşun. Böylece tutkulu anlar yaşayabilirsiniz.
13
7- Her zaman yenilenin: Erkekleri baştan çıkaran aslında yeni bir vücut değil, insanlığın temellerine dayanan bir elde etme içgüdüsüdür.
14
Erkeğin avlanma içgüdüsünü harekete geçirin. Çekiciliğinizi koruyun. Sizi sürekli yeniden fethetmek zorunda olan erkeğin çapkınlıklara ne zamanı, ne de gücü olur.
15
8- Hoşunuza gitmeyenleri nazikçe söyleyin: Partneriniz tutku dolu geceyi siz orgazma ulaşmadan sonlandırırsa, moraliniz bozulmasın. Küsmek, en yanlış yöntemdir.
16
Partnerinizin vicdanına saldırmak yerine memnuniyetsizliğini nazikçe dile getirmeyi deneyin.
17
9- Hayallerinizi anlatın: Partneriniz için kurduğunuz tüm hayalleri bilmek zorunda değil. Ama gerçekleşmesini istediğiniz hayalinizi ona mutlaka anlatın!
18
10- Maceraya kapılın: Erotizm bir maceradır ve maceralar planlanmamalı. Kadınların çoğu epilasyon olmadan sevişmek istemediği için binlerce erkek spontane seks için beklemek zorundadır.
19
Seksi mükemmel şekilde sahnelemek isteyenler kontrolü kaybetmekten korkarlar ya da karşılarındaki kişiye gerçek kişiliklerini göstermekten kaçınırlar. Unutmayın ki en mükemmel ağda bile gerçek aşkı garantilemez.

Son Dakika Bambaşka Seks Hayatı İçin 10 Öneri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş Fizik kuralına meydan okuyorlar! Araçlar suyun altına girip kayboluyor