"Bana Futbolu Mesut Sevdirdi" - Son Dakika

"Bana Futbolu Mesut Sevdirdi"

27.06.2012 21:34

1
Türk futbolcu Mesut'a, "Almanya'yı şampiyon yap" diyen Merkel, dün Berlin'de katıldığı bir konferansta yine Mesut'a övgüler yağdırdı.
2
Göçmenlerin Almanya'ya uyum sağladığını ve bunun kendisini mutlu ettiğini belirten Merkel, "Benim hayran olduğum futbolcuların başında Mesut Özil geliyor.
3
Yıllar önce Türkiye'den Almanya'ya gelen bir ailenin çocuğu. Geçmişini unutmadan Almanya'nın başarısı için mücadele ediyor. Bana futbolu sevdirdi.
4
Onun kibarlığı, efendiliği ve yardımsever kişiliği, Almanya'nın geleceğinin kusursuz olacağının da göstergesi" dedi.
5
Merkel, Euro 2008'de Almanya'nın yarı finalde Türkiye'yi 3-2 mağlup ettiği mücadelede de soyunma odasına giderek Mesut'u ve ardından da tüm takımı galibiyetten dolayı kutlamıştı.
6
Merkel, 2010 Dünya Kupası'nda da Mesut'a olan hayranlığını dile getirmişti.
7
8
9
10

Son Dakika 'Bana Futbolu Mesut Sevdirdi' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü
Advertisement