Bankacılığı Bırakıp +18 Film Yıldızı Olmuştu Bakın Sıradaki Mesleği Ne - Son Dakika

Bankacılığı Bırakıp +18 Film Yıldızı Olmuştu Bakın Sıradaki Mesleği Ne

Kameraların önünde ilişkiye girebilmek için daha önce Wall Street'teki bankacılık işini bırakarak film yıldızı olan Veronica Vain, şimdi de oyun oynamak için +18 film sektöründen ayrıldığını açıkladı.

1
Veronica Vain, asıl adıyla Paige Jennings, tuvalette çektiği çıplak fotoğraflarla büyük bir takipçi toplayarak meşhur olmuştu.

2
Daha sonra, tam zamanlı olarak+18 film sektörüne giren Vain, şimdi de bu sektörü bıraktığını ve hem e-spor yıldızı hem de Youtuber olacağını açıkladı. Jennings, gerçek benliğini ifade etmesine izin vermediği için film endüstrisine uyum sağlayamadığını belirtti.

3
26 yaşındaki Jennings, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda "+ 18 film sektörünün gerçekten benim için bir şey olduğunu düşündüm. Ancak eğlenceli bir dünya değildi. Kendi kuralları ile hoşlanmadığım pek çok artı ve eksileri vardı. 'Veronica Vain' olmak istemiyordum. Buraya cinsel içerikli film yıldızı olarak geldim ama bu ben değilim. Aynı zamada ben çok bakım yapan bir kız da değilim" dedi.

4
YouTube girişimini eski kitlesiyle daha da güçlendirecek Jennings'in bu sektörde ne kadar dayanabileceğini ilerleyen dönemde takipçileri görecek.

5
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 20.05.2017 13:01

Son Dakika Bankacılığı Bırakıp +18 Film Yıldızı Olmuştu Bakın Sıradaki Mesleği Ne - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor