Bankalardan Ramazan Bayramı'na Özel Krediler - Son Dakika

Bankalardan Ramazan Bayramı'na Özel Krediler

23.07.2014 11:22

1
Bayrama bir hafta kala bankalar kredi yarışına girmiş durumda. Her geçen gün, Ramazan'a özel kredi kampanyası düzenleyen banka sayısı artıyor. Uygun taksit imkanı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle öne çıkan ihtiyaç kredisi fırsatlarını sizler için topladık. İşte Hesapkurdu.com üzerinden yaptığımız araştırmaya göre bayrama özel fırsatlar sunan bankalar ve kampanyaları:

2
Garanti Bankası:

Bayram gelmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için bir fırsat sunan Garanti, 9 ay vade için %1,59 faiz oranı sunarken, 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise geçtiğimiz haftadaki oranların sabit kaldığını görüyoruz: %1,30.

3
ING Bank:

Geçtiğimiz haftaki oranlarını koruyan bankaların arasında olarak ING Bank, 12 ve 36 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,19 faiz oranı sunuyor. 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 9 ay vadede de %1,09 faiz oranı sunan ING'nin kredi teklifinde aylık taksitler 1,185 TL.

4
Finansbank:

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifini güncelledi ve fazi oranlarında büyük bir düşüş yaşandı. 4 baz puan azalan ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,04 seviyesinde gerçekleşti. Kredide alınan faiz oranı 150 TL.

5
TEB:

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası'nın kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip.

6
Akbank:

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kampanyası. Sabit faiz oranı ve 175 TL dosya masrafı dahilinde sunduğu ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bayram öncesi fırsatı hazırlayan Akbank, oranlarını %1,15 seviyelerine düşürdü.

7
Yapıkredi:

Düşük faizli ihtiyaç kredisi teklifi hazırlayan Yapıkredi, bayram öncesi 9 ay vadede %1,30 faiz oranı ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. 36 vadede oranın %1,20'ye düştüğü ve dosya masrafının 99 TL olduğunu unutmayın.

8
Burganbank:

Hesapkurdu'na özel kredide Burganbank, faiz oranlarını 9 ve 12 ay vadelerde %1,08 ile tekliflerini revize ediyor. Vade uzadığında bu oranın %1,13 seviyelerine düştüğünü söyleyelim. Unutmadan söyleyelim; bu kredide 99 TL dosya masrafı alınıyor.

9
BankPozitif: 9 ve 12 ay vadelerde %1,15 faiz oranı sunan BankPozitif vade uzadığında oranını %1,25 olarak revize ediyor. Başvuran kişinin kredi geçmişine göre teklifin güncellendiği ve oranların %1,81'e kadar yükselebildiğini hatırlatmalıyız.

Son Dakika Bankalardan Ramazan Bayramı'na Özel Krediler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı