Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı - Son Dakika

Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı

Müstehcen paylaşımlarıyla dikkat çeken ve geçtiğimiz günlerde banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran İngiliz fenomen Belle Delphine'nin Instagram hesabı, şikayetler üzerine kapatıldı.

1
Son dönemlerin cosplayer (kostümlü oyuncu) isimleri arasında yer alan 19 yaşındaki Instagram fenomeni Belle Delphine, "4 milyon takipçiye ulaşırsam, internete cinsel ilişki videomu yükleyeceğim." açıklamasıyla bir anda tüm dikkatleri üzerine toplamıştı.
2
Yabancı site kaynaklarına göre net maaşı 500 bin dolar olan Delphine, müstehcen paylaşımlarıyla Instagram kullanıcıları tarafından sık sık şikayet ediliyor.
3
Kendisine ''Gamer Girl'' lakabı takan Delphine, geçtiğimiz günlerde banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkarmıştı.
4
Üzerinde ''Kavanozdaki, benim banyo yaparken küvette oynadığım su. İçmek için değildir. Sadece duygusal amaçlar ile kullanılmalıdır." yazan kavanoz, büyük bir ilgiyle karşılandı ve kısa sürede tükendi.
5
Instagram yönetimi, 19 yaşındaki fenomenin duyanlara tiksinti veren eylemini birkaç hafta sonra cezalandırdı ve Delphine'nin 4,5 milyonluk hesabı saniyeler içinde kapatıldı.
6
Gönderilerinde sıklıkla Not Safe For Work (çıplaklık çıkabilir) uyarısı bulunan fenomenin hesabının art arda gelen şikayetler üzerine kapatıldığı söyleniyor.

7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 21.07.2019 12:39

Son Dakika Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
  • kartel: kaçak elektrik kullanan hırsızların hesabı neden kapatılmıyor bu güzel kızın hesap kapatılıyor. keko canavarları kapatılmalı. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Gönül gözü: Gönül gözümüz bayram ediyordu kapatanlar cehenneme gidecek güzele bakmak sevapsa bu kıza neden bakmıyoruz sorarım size. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı