Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi - Son Dakika

Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi

06.05.2021 14:29

İsveç'te yaşayan 22 yaşındaki bir kadın banyo yaptığı sırada şarjda olan telefonunun küvete düşmesi sonucu elektriğe kapılıp hayatını kaybetti.

1
Gossau şehrinde geçen Perşembe günü meydana gelen olay ile ilgili yerel kaynaklar, hayatını kaybeden kadının telefonu şarjdayken küvette bir show programı izlerken telefonun elinden su dolu küvete düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
2
Savcılık, yasalar gereği ismi ve resmi yayınlanmayan kadının olay esnasında telefonun arızalı olan bir prize takılı olduğunu bundan dolayı telefonun suya düşme ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtti.
3
Hayatını kaybeden kadının ailesi ile beraber yaşadığı ve bir moda şirketinde çalıştığı belirtildi. Kadının hayatını kaybetmesinden sonra yakınlarının büyük bir sarsıntı yaşadığı bildirildi. Savcılık kararı ile aileye psikolojik destek verilmeye başlandı.
4
Rusya'da bu gibi trajediler sık sık yaşanıyor. Banyoda telefon kullanan gençlerin art arda elektrik çarpması sonucu ölümleri sonrasında Rus yetkililer ve polis yetkilileri peş peşe uyarılarda bulunmuştu.
5
Rusya'nın Arkhangelsk şehrinde yaşayan Olesya Semenova da, küvetteyken akıllı telefonunu kullanmak istedi. Ancak bir anlık hatası, genç kadının sonunu hazırladı.
6
Telefonunu şarj olurken küvete düşüren Rus kadın, elektrik çarpması nedeniyle hayatını kaybetti. Şoke eden olay sosyal medyada da geniş yankı uyandırırken Rus yetkililer telefon merakı nedeniyle benzer vakaların artması nedeniyle yeni önlemler alarak uyarılar yayınladı.
7
Bir kurban daha..
Bir kurban daha..
Evgenia Shulyatyeva, Rusya'nın batısındaki Kirovo-Chepetsk kentindeki dairesinde yalnız yaşıyordu.
8
26 yaşındaki kadın, telefonuyla birlikte banyoya girdi ve duş almaya başladı. Bu sırada telefonu şarj oluyordu. Genç kadının telefonu ıslak zeminde kayıp suya düştü ve elektrik akımına kapılan Evgenia Shulyatyeva yaşamını yitirdi. Shulyatyeva'nın cansız bedenini dairesine gelen annesi Vera buldu.
9
Ölümün duyulmasıyla genç kızın arkadaşları ve yakınları yasa boğuldu, sosyal medyada birçok mesaj paylaşıldı.

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi - Son Dakika


Advertisement