Son Dakika Haberleri: Baraj Gölünden Canavar Çıktı

Baraj Gölünden Canavar Çıktı

8 yıl önce

1
Almus ilçesindeki baraj gölünde, 2 metre 10 santimetre boyunda 75 kilo ağırlığında yayın balığı yakalandı.

2
Balıkçı Halil Üneş, balığın Almus Barajı'nda yakalandığını söyledi. Balığın, balıkçıları 2 saat uğraştırdığını dile getiren Üneş, her sene bu boylarda 2 veya 3 balık yakalanabildiğini belirterek, şunları kaydetti:
3
"Yayın balıklarının daha büyükleri de var. 200, 300 kiloluk yayın balığı görenler de var. Kayıkçılarımızın yakaladığı bu yayın balığı ise 2 metre 15 santimetre boyunda ve 75 kilo ağırlığında. Büyük olduğu için biz 'Almus canavarı' adını verdik. Balığı gören vatandaşlar nereden tutulduğunu merak ediyor. Özellikle çocukların ilgisi fazla. Kilosunu 20 TL'den satacağız."
4
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 15.11.2012 03:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular